Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2,6] Vagowanie na Windows 7 64bit tylko USB - Hella

Wszystko co tyczy się silników V6
Awatar użytkownika
Kuba988
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 181
Rejestracja: 24 lip 2008, 00:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kuba988 » 20 paź 2011, 00:27

Trafiło się tak tylko raz że nie zagadał być może u koleszki w 2.6 jest walnięty komputer silnika ale inne łączą się bez problemu <ok>

Awatar użytkownika
Doktor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2011, 22:11
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Doktor » 07 lis 2011, 22:55

Witam

Podepnę sie pod temat bo również mam problem z podłączeniem sterownika silnika ABC do laptopa. Mam interfejs zrobiony własnoręcznie na max232 który np. w oplu na łączu obd2 śmigał aż miło.Ale niestety już na VAG-u nie daje znaku życia. Co może być przyczyna. Podłączałem różne wersje Vag-a i efekt jest ten sam czyli zero odzewu.

sebco
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 109
Rejestracja: 17 mar 2007, 09:06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sebco » 08 lis 2011, 07:11

Doktor pisze:Witam

Podepnę sie pod temat bo również mam problem z podłączeniem sterownika silnika ABC do laptopa. Mam interfejs zrobiony własnoręcznie na max232 który np. w oplu na łączu obd2 śmigał aż miło.Ale niestety już na VAG-u nie daje znaku życia. Co może być przyczyna. Podłączałem różne wersje Vag-a i efekt jest ten sam czyli zero odzewu.
Kupiłem ten interfejs co wskazał kolega. Zagadac zagadał ale nie poprawnie na Polski Vag 4.9 Pokazywał dziwne Chaszcze przy identyfikacji a w błędach silnika błedy dotyczace modułów których ten samochód nie ma i wieszał się program ale jeszcze się pobawię na innym programie.
Vag 303 i 311n nie odpala w ogóle na WIN 7 64bit przynajmniej u mnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl