Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A4 B5] Dorabiany centralny zamek z pilota

ODPOWIEDZ
k615
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2011, 15:49

[A4 B5] Dorabiany centralny zamek z pilota

Post autor: k615 » 09 gru 2011, 13:06

Witam, mam pytanie co myślicie o nieoryginalnym centralnym z pilota do a4. Firmy dokładnie nie znam ale gość i którego byłem daje na to gwarancje itd <ok> Chodzi o to,że jak kupiłem auto,to gość mówił ze zgubił pilot tzn kluczyk z pilotem.Chciałem dokupić kluczyk i go jakoś zaprogramować,ale elektromechanik powiedział ,że wyniesie mnie to koło 500 zł i nie wiadomo jaki się kluczyk kupi,czy będzie działał.Mieliście jakieś doświadczenia z tymi dokładanymi centralnymi? <ok>

Awatar użytkownika
spiczi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2453
Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
Lokalizacja: RBR/RZ
Kontakt:

Post autor: spiczi » 09 gru 2011, 14:40

Troche pokręciłeś. Masz centralny na kluczyk, a na pilota nie bo zgubiony? Jeśli tak to kupujesz uniwersalny sterownik centralnego (60-100zł), podpinasz (1h) i masz centrlany na pilota <ok>

Chyba że ja coś źle zrozumiałem :roll:

pawelk2002
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 449
Rejestracja: 13 paź 2009, 20:29
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: pawelk2002 » 09 gru 2011, 15:00

Tak jak wyżej kupujesz nowy sterownik przepinasz go i gotowe aha i po zostaje ci dorobić grot do pilota.Na forum czytałem że polecają firmę STAG można ją znaleźć na allegro(nie reklamuję tej firmy tylko piszę o niej ponieważ jest polecana)..No chyba że masz ori centralny na pilota to chyba można kupić i zaprogramować.

k615
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2011, 15:49

Post autor: k615 » 09 gru 2011, 15:19

Jeszcze raz tylko postaram się dokładniej <ok> Kupiłem auto z jednym kluczykiem,W nim nie ma pilota ani nic. Po prostu kluczyk zapasowy. Podobno poprzedniemu właścicielowi się zgubił kluczyk z pilotem.No i teraz pytanie czy można by to było jakoś zrobić żeby był kluczyk taki scyzoryk razem z pilotem? Czy tylko wiszący oddzielnie pilot? <ok>
taki sterownik? http://allegro.pl/dedykowany-sterownik- ... 87594.html

Awatar użytkownika
spiczi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2453
Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
Lokalizacja: RBR/RZ
Kontakt:

Post autor: spiczi » 13 gru 2011, 22:09

W linku który podaleś jest uniwersalny zamek z kluczykami typu scyzoryk. Groty w scyzorykach są przygotowane pod wzór kluczyka audi. Idziesz z tymi nowymi kluczykami i kluczykiem orginalnym ktory masz do gościa który dorabia kluczyki i on Ci te nowe kluczyki frezuje na wzór orginalnego (koszt to ~15zł/szt), przekładasz immo, montujesz centralke którą dostaniesz z aukcji w samochodzie. I uzywasz <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga