Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

alarm gn5 nie otwiera a zamyka

ODPOWIEDZ
knss
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:27

alarm gn5 nie otwiera a zamyka

Post autor: knss » 16 gru 2011, 10:28

WItam

Z kluczyka wszystko działa ok drzwi się zamykają i otwierają. Alarm gn5 nie daje rady go otworzyć. Przełączyłem przewody co do centralnego są przylutowane i alarm otworzył drzwi ale już ich nie zamknął. Wcześniej było tak że w czasie jazdy pompka czasami pracowała - jechało się samochodem i pompka w bagażniku otwierała drzwi - przestał otwierać drzwi od momentu ustąpienia w/w problemu. Wina siłownika czy centralki ? gdzie ta centralka od zamka jest ? ja mam przewody przylutowane zaraz przy pompce.

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 16 gru 2011, 11:36

Jak masz podłączone sterowanie: dwoma masami czy +/- tak jak z zamka. Jak to sterownik uniwersalny zobacz czy nie rozłączył się żaden od "konfiguracji" kabel przy sterowniku.

_uwaga

knss
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:27

Post autor: knss » 16 gru 2011, 15:38

Na jednym jest 12V a na drugim nic nie ma. Odłączyłem ten co nic na nim nie ma V i on jest winny dalej zamyka się ale nie otwiera. Tylko nie wiem gdzie ten kabel idzie czy do alarmu bezpośrednio czy też przez jakiś siłownik czy gdzie indziej ? Jak sprawdzić czy to siłownik ? Czy dałoby radę podłączyć się pod siłownik w bagażniku ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga