spiczi pisze:jak zmienie dawke np. na 2,4 czy 3,6 to drgawki są. I dzieje się to w przedziale 1200-1700obr na 4 i 5 biegu.
Dokładnie
spiczi,zbyt duża dawka ,na kompie z dość mocnym softem ,może powodować takie objawy ,dlatego powinno sie sprawdzic ,jak zachowuje się auto przy mniejszej dawce
spiczi pisze:Sądze że w ori kompie miałeś ustawioną inną dawke i był ok, a po zmianie na kompa z chipem dawka się zmieniła i nastawik pracuje inaczej i przez to te drgawki.
Ano włąśnie ,w chipowanych kompach ,jest zupełnie inna mapa napięcia nastawnika i to może w pewnych okolicznościach powodować takie drgawki ,jak ja to nazywam "delirkę "szczególnie często zdarza się to przy wtryskach większych niż 0,205 ...czyli np.przy 216 tkach .
joint32, jestem prawie pewien ,że przy u ciebie ,przy ori wtryskach nie było by tej delirki ...u mnie przy identycznym sofcie i wtryskach 0,205 z AFNa nie ma najmniejszych drgawek .Jak chcesz to odezwij sie na PW ,bo mam pewien pomysł 8-)