Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Deskorolka

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

Post autor: dydo85 » 12 sty 2012, 16:26

panie Kolczat, co tam nowego uzbierałes do deskorolki albo co z nia działasz :?: bo jakaś cisza tu panuje... :roll:

Awatar użytkownika
tomziel_20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 195
Rejestracja: 06 sty 2008, 23:07
Lokalizacja: Łobżenica

Post autor: tomziel_20 » 12 sty 2012, 17:40

He pewnie cisza przed burzą :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 13 sty 2012, 09:21

panowie pierdoly pierdoly, jest pewien kapital odlozony i czeka na sprzedanie sie brockow, jak pojda to mam ladna kase na rozstaw i nowa felge, jezeli sie nie sprzedadza to czesc kasy wydam na poprawe szczegolow, troche poliftu... i zaczne w koncu bawic sie tym autem, a nie ciagle rozbierac i skaldac, nie po to go kupowalem 3 lata temu, tylko po to by moc gdzies w sloneczny weekend posmigac :mrgreen:

Awatar użytkownika
!StaSiu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 22 cze 2009, 14:41
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: !StaSiu » 23 sty 2012, 19:13

Kolczat a czemu nie pochwaliłeś się, że masz dach z Calibry? :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
FIFI
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 422
Rejestracja: 05 sty 2010, 20:36

Post autor: FIFI » 23 sty 2012, 19:58

Czerwona taka po Łodzi śmiga tylko bez tych agro dodatków i wygląda świetnie...

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 28 sty 2012, 19:39

toz to wszechobecnie wiadome :-P


edit:

skoro tak molestujecie... jeszcze przed siwetami zdjalem oswietlenie zderzaka, glownie aby dobrac sie do wnetrznosci halogenow zainspirowany pomyslem UFOtm, na oklejenia "odlbysnika" folia, co moglo by przypominac chromowanie ( u Ufa efekt wyszedl swietny), jednak kupno materialow szkolnych na nic sie zdalo przy halogenach poliftowych bo ich plaszczyzny sa tak wygibasnie pokrecone ze ni jak rowno nie potrafilem ich okleic, tym bardziej zwazajac na moj nerwowy charakter, slaba cierpliwosc i okrutny brak checi :mrgreen:
jednak wpadalem na pomysl, ze gdyby tak pomalowac je na czarno i tylko plaszczyzny pionowe okleic, to moze by dalo rade, no wiec szprej, klar i znowu wyklejanie i znowu klapa... parcie mialem ogromne, zaczalem szukac i pytac o firme ktora regeneruje odlysniki, ale kilka minut na telefonie z fachowcem ktory stwierdzil, ze pomalowanie tego jakims sprejem zniszczylo powloke pod odblysnik zniweczylo moje checi do minimum, chociaz nie wiem czy nie mylil on obudowy halogenu z odblysnikiem przykladowo zespolonych... no ale suma sumarow, koszta wyolbrzymily sie do tak nie botycznych sum, ze zrezygnowalem z powodu braku wspomnianych checi... lezaly tak z poltora miesiaca i kiedys kumpel mi mowi, ej a czemu nie zalozysz takich - czarnych? pomyslalem czemu nie... no wiec tasma okleilem szkla do obudowy i przymierzylem, tak to sie prezentuje:


Obrazek
Obrazek
Obrazek


na jednym szkle caly silikon jest zdrapany, na drugim praktycznie wogole, specjalnie zeby zobaczyc roznice i jakiego silikonu uzyc do klejenia, mysle ze tak na wiosne zostanie, jest napewno lepiej niz te wyblakle przez slonce zolto zielono szare kolory... w planach byl takze bialy badz bezowy, ale bialy by do niczego nie pasowal, a bez bedzie mi sie kojarzyl z wyblaklymi, wiec poki co z braku weny pozostane przy tych, chyba ze ktos zarzuci ciekawy pomysl

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 28 sty 2012, 19:41

fajnie pyszczek wygląda , najlepsze foto , to robione z garażu <ok>

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 28 sty 2012, 19:57

A próbowałeś ten ala chrom w sprayu? Nie wiem co to warte, nigdy tego nie używałem, może dało by rade.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 28 sty 2012, 20:07

wujo1, zrobilem to zdjecie tylko ze wzgledu ze jak zobaczylem je od przodu bez oswietlenia to zmiazdzylo mi beret... naprawde warto sobie tak przykryc auto na dwa miesiace i znowu na nie spojrzec w swietle slonecznym...

Tighe, nie uzywalem, najepierw musialbym sprobowac na jakims kawalku plastiku jak to sie zachowa, bo teraz musialbym zmatowac czarny, pomalowac na ten srebrny i jak sie nie spodoba to znowu matowac i znowu malowac, ale jak dorwe puszke to porobie testy ;p

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 28 sty 2012, 20:09

Jasna sprawa, szkoda na aucie testować <ok>

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 28 sty 2012, 20:10

Tighe, ten chrom w spraju to zwykła srebrzanka kumpel pomalował lampy w gólfie i musiał kupować drugie tak mu chrom pomógł <haha>
ujo1, zrobilem to zdjecie tylko ze wzgledu ze jak zobaczylem je od przodu bez oswietlenia to zmiazdzylo mi beret... naprawde warto sobie tak przykryc auto na dwa miesiace i znowu na nie spojrzec w swietle slonecznym...


no ja na takie coś się nie mogę pozwolić moja musi mnie wozić do roboty :-/ ale foto ryhe beret :-)

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 28 sty 2012, 20:11

podpytaj za ile by Ci ten "chrom" we wnętrzu halo zrobili w firmie co sie hydrografiką zajmuje

moim zdaniem halo powinny wrócić do ori stanu. Teraz to samochód z lampami na obrysówkach pomalowanymi pod kolor wygląda jak osoba z zezem zbieżnym ;)

Ostatnio sam faila zrobiłem, jak wykombinowałem, że skoro mam czarny samochód, to zapodam grilla w biel i razem z lampami stworzy on pas z przodu samochodu. Jak samochód jest jasny i ma czarny pas - jest super. Jak samochód jest czarny a pas jest biały, to wygląda to co najmniej dziwnie. Efekt był taki, że grill poszedł dziś do lakiernika i wróci w kolorze budy auta... Morał z tego taki, że nie ma co cudować na siłę ;)

Awatar użytkownika
Harry71
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 672
Rejestracja: 25 gru 2009, 10:38
Lokalizacja: DW

Post autor: Harry71 » 28 sty 2012, 20:35

jak zostawisz na czarno to sklej szkla czarnym silikonem lub klejem do szyb co by nie bylo tej bialej lini na okolo halogenu :-P

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 28 sty 2012, 20:58

Bądź dorosły i ściągnij ten znaczek... :-?

Awatar użytkownika
pawelrybak15
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4321
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:15
Lokalizacja: Miasto
Kontakt:

Post autor: pawelrybak15 » 28 sty 2012, 21:18

A propos Chromu w sprayu to jeszcze zależy jaki kupisz.
Ja kiedyś odnowiłem tym odbłyśnik oprawy oświetleniowej do lamp rtęciowych o mocy 400W (taka lampa grzeje sie jak wściekła) i po pół roku nadal świetnie się to sprawuje <ok>
Nie daje to efektu lustra, ale dobrze odbija światło, na pewno lepiej niż biel, czy beż, a za szybą halogenu będzie to wyglądać na pewno dobrze <ok>
Ja używam Chrom Alu spray firmy WEKEM, do dostania na allegro, wpisać w szukajkę "WEKEM" i wybrać odpowiedni preparat, sprzedaje to chyba tylko jeden gość, więc jak nie będzie wystawiony Chrom Alu Spray to pisać do tego typa niech to wystawi <ok>
Ciekawostką może być fakt, że ten Chrom Alu Spray przewodzi prąd :!:
To jest prawdziwa, metaliczna powłoka <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl