Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 tdi 1ZAvant] Jakie zawieszenie?

ODPOWIEDZ
bogus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2008, 15:50

[B4 1.9 tdi 1ZAvant] Jakie zawieszenie?

Post autor: bogus » 18 lut 2012, 20:34

Mam pytanie, ale do osób które użytkują takie zawieszenie przynajmniej rok.
Z racji tego że moja Audiczka traci przyczepność a koszt nowego zawiasu tył i przód to około 800zł (bilstein or sachs) to zastanawiam się na glebie tak -30 do -40. Pytanie moje do osób którzy mają takowe zawieszeni, jaki macie zestaw i jak to się zachowuje, chodzi o doły czy nie dobija, i jak z zimą, czy amory nie zamarzają, oraz jak ze sztywnością, zależy mi żeby był niższy sztywniejszy ale nie twardy jak wóz drabiniasty.

Ps. Proszę o zachowanie dla siebie takich postów jak, u mojego kolegi, gdzieś słyszałem, a może takie, Tylko osoby które mają i użytkują takie cóś :lol: ,

Proszę o podanie nazw zawieszenia, bądź połączeń, sprężyny takie amory takie, dzięki z góry ;-)

Awatar użytkownika
joandaw
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 840
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:06

Post autor: joandaw » 18 lut 2012, 20:42

Zawieszenie -40mm cześci wiekszość tuleje drazki itp. Lemforder amory tył technix przód seria na razie koło r16/55/205 jest jak dla mnie idealnie <piwo> na nasze dziury auto używane dziennie

Awatar użytkownika
Andrzej86
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 103
Rejestracja: 30 mar 2008, 08:58
Lokalizacja: Wilków

Post autor: Andrzej86 » 18 lut 2012, 21:54

U mnie podobnie jak i u joandaw, tyle tylko że amorki przód Kayaba a tył Sachs-a lato R17/215/45 a zimą standard R15/195/65 i dla mnie jazda sprawia przyjemność bez żadnego uczucia jazdą "wóz drabiniasty" Ale to już od ciebie zależy jaki komfort jazdy preferujesz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga