Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A4 AFN] Moja zwykła B5 :)

Prezentacja w/w innych samochodów Audi.
morsik28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2011, 20:19
Lokalizacja: Bieruń

[A4 AFN] Moja zwykła B5 :)

Post autor: morsik28 » 11 gru 2011, 21:10

Witam :-)
Chciałem Wam przedstawić moją już czwartą Audi. Na samym początku było Audi A4 Avant 1.9 TDI,ale niestety długo się nią nie nacieszyłem z powodu niefortunnego wypadku. Później przyszedł czas na Audi A6 Avant 2.5 TDI,ale sytuacja mnie zmusiła żeby ją sprzedać i Audi 80 B4 Avant.
No a teraz 13.07.2012 zostałem posiadaczem Audi A4 B5 sedan 1.9 TDI AFN

Na wyposażeniu tego autka jest:
- ABS
- Klimatyzacja
- Wspomaganie kierownicy
- Airbag x 2
- Elektryczne szyby przód
- Elektryczne i podgrzewane lusterka
- Centralny zamek

Parę modyfikacji trzeba wykonać ;-) no i muszę zmienić alufelgi,ale najpierw muszę sprzedać alumy 17" z mojej B4,a to jest nielada wyczyn :-P Jedną zmianę już to autko przeszło,a mianowicie zostało w sobotę całe wypolerwoane i w końcu widać,ze ten lakier się świeci :-)
Jeśli chodzi o wprowadzenie zmian to już założyłem światła do jazdy dziennej ;-) . Chciałbym jeszcze ją troszkę obniżyć poprzez zmianę sprężyn (sprężyny już mam),bo za wysoko stoi,chcę też przyciemnić przednie lampy i kierunki i zmienić tylne lampy z nowszego modelu.Z biegiem czasu może jakieś inne pomysły mi przyjdą do głowy na dodatkowe mody.

A oto kilka fotek :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 paź 2012, 19:59 przez morsik28, łącznie zmieniany 7 razy.

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 11 gru 2011, 21:12

Wszystko fajnie ale fotki to chyba judaszem w drzwiach robiłeś :mrgreen: Nie wiem jak u innych ale u mnie nic z tego nie zobaczę :-P

durch

Post autor: durch » 11 gru 2011, 21:17

Dobrze że mam pod ręką lupę. :mrgreen:
Fajny Audik. :mrgreen: <ok>

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3208
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 11 gru 2011, 21:21

Domyślam się, że niechcący przy wrzucaniu kolego zaznaczył opcję do minimalizacji.

Rozdzielczość: 100 x 75
Camera used: Nokia C6-00

Popraw je bo niestety nic nie wnoszą do tematu.

morsik28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2011, 20:19
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 » 11 gru 2011, 21:44

Już zostało poprawione :-P

durch

Post autor: durch » 13 gru 2011, 20:50

Ładna, tylko ABT w Avancie? ciekawe jak to jedzie. <ok>

morsik28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2011, 20:19
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 » 14 gru 2011, 14:56

Jakoś jedzie choć fakt przydałoby się coś mocniejszego :-/

morsik28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2011, 20:19
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 » 22 lut 2012, 11:04

Witam.
Koledzy chciałbym Was prosić o poradę,bo nie wiem co robić. Zastanawiam się czy doinwestować mojego Avanta czyli jakieś ładne felgi 17",ciemne szybki,obniżenie zawieszenia i takie tam różne inne rzeczy,czy też sprzedać i kupić coś innego,a mianowicie A6 C4,A4 B5 lub B4 z większym silnikiem? Oczywiście wszystko w Kombi i gazie. Doradźcie mi coś proszę.

Awatar użytkownika
rafal9h10
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 228
Rejestracja: 06 sty 2010, 18:31
Lokalizacja: Uchanie/Chełm

Post autor: rafal9h10 » 22 lut 2012, 11:37

Całkiem ładny avancik. Jak w środku, jak mechanicznie? Jeśli nie wymaga większych napraw to ja bym zostawił i trochę doinwestował, bo Audi to samochód na lata. Jakieś felgi 16 lub 17 cali, zawieszenie -40 nadały by więcej uroku. Jak koniecznie chcesz więcej mocy to najłatwiej kupić coś mocniejszego. W benzynowym bez turbo silniku jest trudniej zwiększać moc niż np. w TDI. Dodatkowo wytrzymałość silnika to ogranicza. Ewentualnie SWAP.

P.S. Zdjęcia nadal troszkę małe mi się otwierają, mógłbyś to jeszcze poprawić, byłoby lepiej widać.
Moje audi:
https://audi80.pl/moja-skarbonka-aud ... t64667.htm

Diagnostyka VAG, Chiptuning,itp.
Sprzedam sterowniki silników 1.9TDI i 2.5TDI 16bit po chiptuningu

morsik28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2011, 20:19
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: morsik28 » 22 lut 2012, 14:28

W środku do roboty jest kosmetyka tzn pruje się siedzenie od kierowcy i jest brzydka zaślepka od Airbagu pasażera.Na zewnątrz to muszę napewno wymienić prawy błotnik przód,bo po dzwonku szpachla pęka i parchy wyszły takie duże.Trzeba też dać do pomalowania tylny zderzak,bo chyba był źle zrobiony i farba razem z podkładem odpada i pod prawą tylną lampa trzeba zrobić małe wgniecenie po małej przygodzie. Jeśli chodzi o względy mechaniczne to byłem 3 lutego na przeglądzie i przeszedł bez problemu,kazali tylko zbieżność ustawić i dokręcić łożyska z tyłu i już to jest zrobione. Jeśli chodzi o silnik to nie mogę na niego narzekać,bo chodzi super,nawet w te największe mrozy odpalał bez problemu.Jednak podczas tych mrozów wyszły dwa mankamenty.Rozwaliło mi zbiorniczek od spryskiwaczy i rozszczelniła się chłodnica.A teraz jak się zrobiło cieplej to już nie cieknie i nie wiem czemu tak jest.No i najważniejsze gaz jest do porządnego przeglądu i regulacji bo dość dużo pali i trochę szarpie na jałowym.Moc niby 90KM,ale już się przyzwyczaiłem i jakoś mi to nie przeszkadza,choć nie ukrywam,że z większej mocy byłbym bardziej zadowolony :-) Fakt w A6 C4 było dużo więcej i szło innym pokazać gdzie raki zimują. To by chyba było na tyle na dzień dzisiejszy :-) Jak znajdę kartkę to napiszę jeszcze co chciałbym z moim Avantem jeszcze zrobić :-P W czerwcu wybieram się z rodzinką nad może i muszę podjąć jakąś decyzję jak najszybciej żeby zdążyc :lol:

P.S. Postaram się powiększyć jeszcze te zdjęcia :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Audi np: A3, A4, A6, TT itd.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga