Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3Q 80 NG US] Szafirowy złomek Quattro US

Prezentacja w/w od 1986 do 1991.
Awatar użytkownika
Loczek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 514
Rejestracja: 30 sty 2007, 23:43
Lokalizacja: Oława

Post autor: Loczek » 15 mar 2012, 18:12

Bezimienny pisze:jakie są trwałe oznaki modelu amerykańskiego poza podłużnicami w bagażniku? zderzaki, lampy można wymienić a co nie?
- inne zderzaki (z "odbojami");
- podłoga bagażnika- podłużnice;
- nr VIN na blaszcze pod szybą czołową i tabliczka po lewej stronie stojąc twarzą do auta na pasie przednim;
- zamiast przycisku ABS przycisk AntiLock;
- lampy przednie jak we zwykłej 80 B3;
- USA lampy tył;
- wygłuszenie klapy bagażnika- wydaje mi się, że na USA było to standardem;
- zegary w milach;
- napisy po amerykańsku :-o na chłodnicy wody- tak chociaż miałem w swojej;

Awatar użytkownika
Bezimienny
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 91
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:37

Post autor: Bezimienny » 15 mar 2012, 18:38

No to amerykaniec z Euro VIN'em, może pomyłka fabryki albo wersja amerykańska na zamowienie w europie, nie wiem bo tylko VIN nie pasi.

Foty bagażnika, podłużnice na pewno ori lub ktoś jest magik, i uprzedzając pytanie nie ma najmniejszego podejrzenia że auto było spawane z dwóch:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Więc sie kompletnie tym nie martwie, VIN VIN'em, ale rzeczywistość rzeczywistością a jest ok, no poza tym że po wybebeszeniu bagażnika we wnęce koła zapasowego znalazłem sporo rdzy ale bez dziur, zrobi sie, no i jeszcze jest pozytyw dzisiaj, ogarnołem garaż i to porządnie, przydało sie głównie dlatego że by otworzyć/ zamknąć auto musze mieć dostęp od pasażera bo zamek kierowcy tylko jest i puki co nic poza tym ;-)


P.S na jednej z fot widać odkręcony i lekko wysunięty zderzak bo musiałem wyciągnąć zaślepkę między zderzakiem a bagażnikiem, zamontuje ją dopiero w trakcie remontu.

Awatar użytkownika
irekkstan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 505
Rejestracja: 03 lip 2011, 15:21
Lokalizacja: Augustów

Post autor: irekkstan » 15 mar 2012, 18:48

Bezimienny, jutro jak nie zapomnę to zrobię foto lamkpi ze zdjętym kloszem i podeślę.

Awatar użytkownika
Bezimienny
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 91
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:37

Post autor: Bezimienny » 15 mar 2012, 19:01

irekkstan pisze:Bezimienny, jutro jak nie zapomnę to zrobię foto lamkpi ze zdjętym kloszem i podeślę.
Był bym wdzięczny, spróbuje reanimować lampke tą co mam a jak sie niu uda to poszukam na szrotach, choć brak mi chyba jedynie tego dzyngla, jak coś to go wystrugam może hehehe

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bezimienny
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 91
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:37

Post autor: Bezimienny » 17 mar 2012, 19:46

No wziąłem się dzisiaj za ogarnięcie tego co mi tam w elektryce siedzi, niedziałające awaryjne i tempomat, od manetki tempomatu jeden kabelek zerwany a od awaryjnych odłączyła się taka blaszka, jutro jak dorwe lutownice to zlutuje, znalazłem jeszcze multum niepotrzebnych kabli od alarmu który ktoś sobie domontował (jakiś ENFORCER) i trzeba będze to ogarnąć, ale i tak będe auto rozbierał to puki co odłączyłem centralke odciąłem niedziałającą diode i jest ok, znalazłem też element caraudio hertza pod głośniki które mam w drzwiach i gwizdki które ktoś zamontował w słupkach, oczywiście ja to zdemontuje bo będzie ori seryjne audio na epokowym radioodtwarzaczu.
Fotki:
Centralka alarmu:
Obrazek
Hertz:
Obrazek
"Sodoma i Gomoria":
Obrazek
Obrazek

No i znalazłem jakąś dziwną niewykorzystaną okrągłą wtyczke wychodzącą z okolic kolumny kierowniczej, co to może być?:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sorki za jakość fotek, doszedłem do wniosku że jedną z pierwszych rzeczy które kupie do auta będzie jakikolwiek aparat bo foty z kalkulatora są tragedia :/

Awatar użytkownika
irekkstan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 505
Rejestracja: 03 lip 2011, 15:21
Lokalizacja: Augustów

Post autor: irekkstan » 17 mar 2012, 20:44

Bezimienny, normalnie wstyd się przyznać, ale zapomniałem zrobić zdjęcie :oops: Juro z rana cyknę foto

Awatar użytkownika
Bezimienny
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 91
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:37

Post autor: Bezimienny » 17 mar 2012, 21:26

Ok auto będzie robione powoli, ale postaram się dokładnie, więc nie spieszy mi sie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B3.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga