Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[AAH] Gaśnie podczas jazdy

Wszystko co tyczy się silników V6
YoGii
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 165
Rejestracja: 25 kwie 2011, 12:09
Lokalizacja: KrK

Post autor: YoGii » 28 mar 2012, 11:14

a ja wam koledzy powiem ze mialem podobny problem w ABK....odpalilem jezdzilem i po jakims czasie tak jak kolega mowi wysprzeglalem a motor sam mi zdychal pozniej musialem odczekac dobre z 30 min. zanim spowrotem odpalilem samochod i co sie okazalo ze to nie zaden czujnik halla ani lambda bo tez mi tak sugerowano a palec grafitowy w kopulce....mialem go wytartego prawie na zero...a co lepsze ze zanim sprawdzilem palec to patzrylem na swiece czy mam iskre i o dziwo byla ale widocznie za slaba albo w zaleznosci jak sie grafit ulozyl to albo mialem dobra iskre albo mialem iskre ale marna :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kuba988
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 181
Rejestracja: 24 lip 2008, 00:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kuba988 » 28 mar 2012, 11:22

Ale niestety w AAH można wykluczyć kopułkę bo tam są cewki które nawet jak mają przebicie to nie powodują gaśnięcie samochodu

YoGii
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 165
Rejestracja: 25 kwie 2011, 12:09
Lokalizacja: KrK

Post autor: YoGii » 28 mar 2012, 11:42

yhym...no to sorry koledzy za wprowadzenie fermentu nie wiedzialem ze w V-kach sa cewki a nie kopulki:) jeszcze raz sorry za ferment :-D

bart0390
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 174
Rejestracja: 07 sty 2010, 15:31
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: bart0390 » 28 mar 2012, 12:35

Mam cztery wtyczki pod modulem w kolorach od lewej patrzac na nie: czarna, niebieska , szara, czarna. Ktora wtyczka do ktorego czujnika idzie?

[ Dodano: 2012-03-28, 17:26 ]
Sprawdzilem popmpe i podaje paliwo, znow zaczal miec te same objawy jak na poczatku, czyli gasnie w czasie jazdy, jak nie chcial mi odpalic to szybko odkrecilem swiece i okazalo sie ze nie ma iskry, po odczekaniu paru minut iskra juz byla. Juz mi rece opadaja bo nie wiem za co sie zabrac :(

[ Dodano: 2012-03-29, 15:41 ]
Dzis troche poprzygladalem sie kablom ktore ida od tych czujnikow do wtyczek pod modulem zaplonowym i jeden z nich mial zdarta izolacje (szara wtyczka) zaizolowalem i przypiolem ten kabel do weza od nagrzewnicy bo.luzno latal i po przejechaniu sie nie zgasl mi, oby to bylo to: ) pozdro

[ Dodano: 2012-03-30, 14:26 ]
wymieniłem jeszcze kable WN no i już jest lepiej, teraz tylko trochę nierówne obroty na jałowym ma ale coś wykombinuje. Dzięki wszystkim za zainteresowanie się tematem :)

Zablokowany

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl