Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Spot ogólno klubowy 29 kwietnia

Lokalna w/w grupa sympatyków Audi 80/90
mwmen
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 13 gru 2010, 18:58
Lokalizacja: Wiązowna/Wawa

Spot ogólno klubowy 29 kwietnia

Post autor: mwmen » 26 kwie 2012, 05:42

Witam. Patrząc na pogodę i zbliżające się ocieplenie pod koniec kwietnia, wpadłem na pomysł by zorganizować drugą edycję Spotu Wieloklubowego dla klubów z Warszawy i okolic, oczywiście wszyscy nawet z drugiego końca Polski są mile widziani. Pierwsza edycja spotu odbyła się w 2007 roku na terenie parkingu w Wola Parku. Miła atmosfera, okazja poznania się i przede wszystkim jedna pasja sprawiły, że w jednym miejscu zebrało się kilka klubów m.in Omega Klub Polska, Corsa Klub, WST Klub, Tigra Team, Astra Klub Polska oraz liczna grupa Civic Klub Polska. Impreza udała się w 100%, dlatego proponuję drugie podejście:

DATA: 29 KWIETNIA 2012 (niedziela)

MIEJSCE ZBIÓRKI: PARKING - POLFA TARCHOMIN S.A. ul. FLEMINGA 2

GODZINA 12:00

Wybrałem to miejsce, gdyż są tam dwa duże parkingi na sporą ilość samochodów, obok znajduje się owalna pętla do driftu dla chętnych, noi jest także kawałek prostej. Ze względu iż zakład w niedzielę nie pracuje, ruch wokół parkingu jest znikomy, a parking wolny w 95%. Poprawiła się również nawierzchia.

Można zabrać każdego i przyjechać wszystkim co posiada cztery kółka, można również zorganizować grilla na terenie parkingu, przewidywana pogoda na 29 kwietnia to ok. +25 stopni i słońce.

WAŻNE !!!

INFO PRZEKAŻ DALEJ KLUBOWI DO KTÓREGO NALEŻYSZ, ZAMIEŚĆ NA FACEBOOKU, NASZEJ KLASIE I POWIADOM ZNAJOMYCH !!!


Może warto by było się pokazać , więc kto chętny oprócz mnie ?? Nie byłem tam jeszcze wiec mnie nie pytać co i jak :D
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 06:53 przez mwmen, łącznie zmieniany 1 raz.
KUPIĘ --US-Y DO CABRIO !!!!!!
--PIASTY PRZÓD S2

Awatar użytkownika
m_an_ie_k
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 134
Rejestracja: 29 lut 2012, 02:15
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: m_an_ie_k » 26 kwie 2012, 08:41

Ogólnie myślę, że pomysł całkiem fajny, tylko z tego co się orientuje to sporo aktywnych klubowiczów jedzie do Grabiny w tym czasie, więc może warto pomyśleć o innym terminie, no chyba ze inni klubowicze wyjdą, a raczej wyjadą z ukrycia :-P

J a wawie będę, ale po 13 będę wolny, no i czekam na odzew.

https://audi80.pl/grabina-2012-otwar ... t64565.htm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga