Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Peugeot 106 1.1 1996r

Prezentacja w/w różnych, innych samochodów.
szop44
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2012, 00:29

Peugeot 106 1.1 1996r

Post autor: szop44 » 17 cze 2012, 18:45

Mojego peżocika posiadam od 2010r. Został przywieziony z Austrii przez mojego wujka który tam mieszka i pracuje. Autko z oryginalnym przebiegiem 153 tys. Używałem go do jazdy miejskiej i nie był "piłowany" na co może wskazywać jego wygląd. Co do wyglądu to srebrne listwy i lusterka już były a maska czarny mat to mój dodatek. Autko dostało lekko w przód przez co został wymieniony zderzak lampa i wyklepana maska (aby było taniej mechanik zaproponował mi czarny mat który został mu bo jakimś "tjuningu"). Co do stanu technicznego to mogę powiedzieć że jest nienaganny;p Z autka dość obficie lał się olej i przeszedł remont kapitalny silnika przy 140tys (wszystkie uszczelniacze, planowanie głowicy, docieranie zaworów). W zawieszeniu również nic nie stuka nic nie puka:) Co do rudej to nie atakuje go narazie:D Podwozie wygląda jak by dopiero co wyjechał z fabryki:) Ja nie wiem czy austryjak go tak dobrze za konserwował czy one tak mają ale jest zdrów jak ryba.
Wyposażenie:
- poducha kierowcy
- szyberdach
- elektryczne szyby
- centralny zamek z pilota (fabryczny)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

szop44
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2012, 00:29

Post autor: szop44 » 17 cze 2012, 18:49

autko jest na sprzedaż:) musze go sprzedać aby stać się pełnoprawnym właścicielem Audi :) niestety nie mogę zamieścić ogłoszenia w dziale sprzedam auto ;/ dlatego proszę moderatorów o nie usuwanie informacji na temat auta. Auto w mieście w lecie pali w granicach 7l a na trasie potrafi zejść poniżej 5l :)

Kasiura jaka mnie interesuje to 4300 do negocjacji po oględzinach:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inna marka np: Vw, Opel, Toyota, Skoda itd.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga