Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3 1.8 PM]brak świateł mijania

ODPOWIEDZ
STASEK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:20
Lokalizacja: Bolesławiec

[b3 1.8 PM]brak świateł mijania

Post autor: STASEK » 13 cze 2012, 12:37

Witam podczas jazdy straciłem światła mijania ,nie wiem o co chodzi .Kupiłem nowy przełącznik i dalej to samo .Kolega mi sprawdzał kable i mówił że jest napięcie nawet uruchomij je na zwarcie i świeciło.Przekaznika nie ma żadnego,bezpieczniki całe żarówki ok .Dla ciekawostki powiem że na przełączonym zapłonie postojowe są drogowe i kierunki, brak krótkich ale jak odpale auto po 5 sekundach następuje pstryknięcie i krótkie włączają sie samoczynnie i podświetlenie tablicy a długich nie ma a przełącznik nie reaguje dopiero jak auto jest wyłączone to przełącznik reaguje .Dodam że brakło też podgrzewania tylnej szyby i oświetlenie bagażnika.Na piątek jestem umówiony z elektrykiem a do tego czasu może jakieś sugestie?Pozdrawiam
AUDI MASZ WYGRYWASZ :)

Awatar użytkownika
spiczi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2453
Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
Lokalizacja: RBR/RZ
Kontakt:

Post autor: spiczi » 13 cze 2012, 14:36

Grzania może nie być przez uszkodzony wlącznik w konsoli bo cały prąd przez niego idzie (nie ma przekaźnika) lub bezpiecznik. Może tez być tak ze ścieżki grzejace na szybie są uszkodzone.
Oświetlenia w bagażniku może nie być z powodu uszkodzone włącznika -> poszukaj o tym na forum

CO do braku mijania to historia z Twojego opisu wyglada dośc dziwnie. Pozsłuchaj gdzie pstryka. Może cos znajdziesz.
Kody lakierów Audi 80
Ps:
Nie spamuj, używaj opcji szukaj.

STASEK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:20
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: STASEK » 23 cze 2012, 12:11

Brak świateł mijania było spowodowane przez alarm(jakieś zwarcie) i problem z jedną wiązką kabli nad nogami kierowcy..dobry elektryk poradził sobie z tym tak że auto śmiaga:)
AUDI MASZ WYGRYWASZ :)

fanaudi80b4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2011, 21:15
Lokalizacja: krasnik

Post autor: fanaudi80b4 » 23 cze 2012, 14:59

brak świateł cofania-czujnik biegu wstecznego dobry sam sprawdzałem,potrzebny mi schemat elektryczny
grzegorz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy bezpieczeństwa Air bag i ABS”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga