Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

UWAGA ! OSZUST ! --- Kosmos13ar

Tylko użytkownik tego forum!
Zablokowany
itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

UWAGA ! OSZUST ! --- Kosmos13ar

Post autor: itor » 30 cze 2012, 07:51

1.11 i 12 czerwca przelane pieniadze za zamowione czesci.

2.Przekazuje informacje ze bardzo mi zalezy aby przesylka dotarla na 18 czerwca bo mam umowionego mechanika.

3.Otrzymuje informacje ze:
-damy rade
-zaraz wysylam

4.Caly czas sie przypominam ze zalezy mi na paczce na poniedzialek, otrzymuje informacje kolo czwartku ze sprzedajacy nie ma czasu, zebym sobie szukal innego mechanika, proponuje wysylke kurierem z moja doplata jak przesylka do mnie dojdzie. Proponuje aby zwrocono mi pieniadze do poniedzialku znajde sobie czesci gdzie indziej.

5.Oczywiscie na poniedzialek nie dostaje zadnej paczki. Nie otrzymuje zwrotu pieniedzy.

6.Otrzymuje szereg wyjasnien czemu przesylki nie ma ale juz w nerwowym tonie od sprzedajcego.

7.Przez caly tydzien do piatku 22 czerwca monituje sprzedajacego czy wyslal mi paczke. Unika odpowiedzi.

8.22 czerwca przychodzi malutka paczka z powiedzmy polowa czesci.

9.22 czerwca sprzedajacy twierdzi, ze reszta idzie druga paczka

10.Dzis jest 30 czerwca a drugiej paczki nie ma. Sprzedajacy nie udziela informacji czy paczke faktycznie wyslal.

RESUME

1.Wplacilem pieniadze blyskawicznie
2.Od wplaty minelo 18 dni - nie dostalem wszystkich czesci ani informacji kiedy resze dostane
3.Kontakt z Kosmos13ar meilowy i sms-owy raczej dobry

Dziwi mnie ze forumowicz bedacy 5 lat na forum dziala tak opieszale.

Ogolnie musze stwierdzic ze na obecna chwile nie polecam zakupu czesci od Kosmos13ar. A na pewno nie z przedplata na konto.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 12:01 przez itor, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kosmos13ar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 25 lut 2007, 14:27
Lokalizacja: Plarerówka
Kontakt:

Post autor: Kosmos13ar » 30 cze 2012, 10:39

Zamawia u mnie 1 część i przelewa pieniążki,po zaksięgowaniu zamierzałem wysłać.
Ale tak się nie stało bo napisał mi sms ze potrzebuję coś jeszcze po dogadaniu się i wpłacie pieniążków zabrałem się za pakowanie czyli rozpakowanie 1przesyłki aby zapakować całość.
I tak itor bawił się zemną 3 razy. Zbliża się koniec tygodnia.
Mało tego zamawiając u mnie te rzeczy już umówił się na wizytę u mechanika ( nawet najlepszy kurier nie był by wstanie dostarczyć tych przedmiotów na czas)
Dodam że nigdy z nim nie rozmawiałem nawet nie pofatygował się aby do mnie zadzwonić.
Na końcu zamówił u mnie 1 rzecz do klimatronika, dogadaliśmy się że wyślę mu a jak sprawdzi to przeleje pieniążki.
Podsumowując
Wysłałem mu najważniejsze części wraz z tą częścią nie zapłaconą aby już mógł jechać do mechanika, drugą małą paczką chciałem wysłać "kosmetykę"- ale Gość się nie odzywa i ma zablokowaną pocztę na forum.
Minęło już sporo czasu od pierwszej przesyłki i brak kontaktu z jego strony.
Druga przesyłka leży zapakowana i czeka na wiadomość (ala zabezpieczenie )
Nawet na Allegro są jakieś regulaminy dotyczące transakcji
Dodam że nie płacił za wysyłkę
Ta sytuacja uczy tego, żeby nikomu nie iść na ręką, nie litować się nad nikim płaczącym że nie ma się na tyle pieniędzy (obniżałem maksymalnie koszta i nie liczyłem przesyłki) tylko postępować tak jak jest w regulaminie.

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 30 cze 2012, 12:25

Nie wyslales mi czesci za ktore zaplacilem, beszczelnie piszesz ze nie zaplacilem za przesylke, a wszystkie pieniadze na jakie sie umowolismy masz na koncie od 3 tygodni. Przetrzymujesz paczke ktora powinienes mi wyslac, pieprzysz od rzeczy na temat jakis regulaminow wysylek z allegro, bredzisz o jakis 14 dniach na wysylke, jakie ci niby przysluguja, caly czas monituje ci sms ze nie dostalem czesci za ktore uczciwie ci zaplacilem a ty tu beszczelnie wypisujesz o jakis zabezpieczeniach, nie wiem na jakie ty jeszcze potwierdzenia ode mnie czekasz, w zeszly piatek napisales mi ze reszta czesci juz idzie a teraz publicznie piszesz ze ja przetrzymujesz i to jeszcze celowo - czlowieku ogranij sie

Awatar użytkownika
Kosmos13ar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 25 lut 2007, 14:27
Lokalizacja: Plarerówka
Kontakt:

Post autor: Kosmos13ar » 30 cze 2012, 13:26

Oczekuję od ciebie 90 zł tak jak się zemną umawiałeś za część od klimatronika,którą wysłałem ci na sprawdzenie i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Od tamtej pory minęło już ponad tydzień a od ciebie żadnego odzewu. oczekujesz ode mnie resztę części a sam nie zapłaciłeś za wszystko. No chyba, że myślałeś, że to prezent.
Wybacz ale Św. Mikołajem nie jestem.
Albo wpłacasz pieniążki na konto albo ja wysyłam resztę części za pobraniem na tą kwotę.
sprzedam całe wnętrze od cq 7A(kubełki welurowe), lampy zespolone itp tanio

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 30 cze 2012, 13:34

Kosmos13ar pisze:Oczekuję od ciebie 90 zł tak jak się zemną umawiałeś za część od klimatronika,którą wysłałem ci na sprawdzenie i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Od tamtej pory minęło już ponad tydzień a od ciebie żadnego odzewu. oczekujesz ode mnie resztę części a sam nie zapłaciłeś za wszystko. No chyba, że myślałeś, że to prezent.
Wybacz ale Św. Mikołajem nie jestem.
Albo wpłacasz pieniążki na konto albo ja wysyłam resztę części za pobraniem na tą kwotę.
O i to jest cala kwintesencja tego czlowieka. Nic dodac nic ujac. Trzyma moje pieniadze 3 tydzien. Nie wyslal wszystkiego za co zaplacilem. Umowil sie ze mna ze przesle silniczek klimatyzacji a jak bedzie sprawny ja przesle mu pieniadze. Po czym bez zadnej umowy zatrzymuje moja paczke bo sie zabezpiecza przed moja rzekoma "nieuczciwoscia". Co wiecej beszczelnie oklamuje mnie po raz kolejny ze wyslal paczke w zeszly piatek - mierzy mnie swoja miara, hipokryzja do granic mozliwosci. Na szczescie sprawa juz dawno zgloszona smutnym panom z KP, ktorzy mam nadzieje ze juz w przyszlym tygodniu wytlumacza temu czlowiekowi co nalezy zrobic z rzeczami, za ktore ktos zaplacil...A pieniadze za silniczek pomimo ze go nawet nie odebralem ma juz na koncie ale nie chce sie pofatygowac i sprawdzic.

Awatar użytkownika
Kosmos13ar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 25 lut 2007, 14:27
Lokalizacja: Plarerówka
Kontakt:

Post autor: Kosmos13ar » 30 cze 2012, 14:06

Jest godzina 13:58 i do tej godziny nie dostałem pieniążków za towar
Nie było by problemu gdybyś się do mnie odezwał jak przyszła przesyłka, ale po otrzymaniu jej siedzisz cicho na ten temat.
Więcej z tobą nie chcę rozmawiać,sprawa będzie zakończona w momencie otrzymania środków na konto.Przelew nie idzie tak długo i to w tygodniu.
A jeśli będziesz chciał jeszcze coś dodać do tego tematy zacznij od wydruku wpłaty z datą .
sprzedam całe wnętrze od cq 7A(kubełki welurowe), lampy zespolone itp tanio

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 30 cze 2012, 14:12

Kosmos13ar pisze:Jest godzina 13:58 i do tej godziny nie dostałem pieniążków za towar
Nie było by problemu gdybyś się do mnie odezwał jak przyszła przesyłka, ale po otrzymaniu jej siedzisz cicho na ten temat.
Więcej z tobą nie chcę rozmawiać,sprawa będzie zakończona w momencie otrzymania środków na konto.Przelew nie idzie tak długo i to w tygodniu.
A jeśli będziesz chciał jeszcze coś dodać do tego tematy zacznij od wydruku wpłaty z datą .
Do tego tematu nic wiecej nie trzeba dodawac oprocz tego ze:

1.Zaplacilem ci pieniadze blyskawicznie.
2.Nie dostalem wszystkiego za co zaplacilem.
3.Beszczelnie mnie kilkakrotnie oszukales ze paczki juz wyslales.
4.Beszczelnie oczerniasz mnie o nieuczciwosc.
5.Swoim podejsciem do mnie wystawiles sobie laurke.

czarny286

Post autor: czarny286 » 30 cze 2012, 15:10

panowie,pozwólcie że coś dodam od siebie,ja trzymam się paru żelaznych zasad,mianowicie :

1.nie wysyłam za pobraniem,wogólę
2.tylko wpłata na konto
3.zawsze należy być uczciwym sprzedwcą,czyli towar zgodny z opisem w 101%
4.żadne rarty,żadne wysyłki do sprawdzenia,albo coś jest sprawne albo nie,albo jesteś dorosły więc wiesz co kupujesz i tyle :!:

i wtedy nie ma takich sytuacji jak u was :!: tak handluję od paru dobrych lat na allegro i jest zawsze ok

pozdrawiam

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 30 cze 2012, 16:48

czarny286 pisze:panowie,pozwólcie że coś dodam od siebie,ja trzymam się paru żelaznych zasad,mianowicie :

1.nie wysyłam za pobraniem,wogólę
2.tylko wpłata na konto
3.zawsze należy być uczciwym sprzedwcą,czyli towar zgodny z opisem w 101%
4.żadne rarty,żadne wysyłki do sprawdzenia,albo coś jest sprawne albo nie,albo jesteś dorosły więc wiesz co kupujesz i tyle :!:

i wtedy nie ma takich sytuacji jak u was :!: tak handluję od paru dobrych lat na allegro i jest zawsze ok

pozdrawiam
kolego ale co ja jestem winien?

1.wplacilem kase (wykazalem sie zaufaniem bo transakcja nie byla na allegro - nie mialem zadnego zabezpieczenia jak w przypadku zakupu jak na allegro)

2.nie dostalem wszystkiego za co zaplacilem

3.wielokrotnie bylem oszukiwany ze paczka juz idzie a wystarczylo napisac ze nie wysle jej poki nie zaplace mu za silniczek, wogole tego silniczka bym nie bral bo to ostatnia rzecz na ktorej mi najbardziej zalezalo

4.plus dla sprzedajacego ze wyslal mi silniczek bez pieniedzy, w nim jest potencjometr ktory sie wyciera, mozna to sprawdzic vagiem, ja mam vaga wiec uczciwie chialem sprawdzic i dopierom zaplacic pieniadze - obydwaj zgodzilismy sie na takie rozwiazanie

5.sprzedajacy w czasie gry zmienil jej zasady, nagle uznal ze nie mozna mi ufac bo domagam sie swoich czesci za ktore zaplacilem i blokuje mi bez ugodnienia ze mna przesylke pozostalych czesci

paranoja...

Awatar użytkownika
Kosmos13ar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 25 lut 2007, 14:27
Lokalizacja: Plarerówka
Kontakt:

Post autor: Kosmos13ar » 30 cze 2012, 20:46

Widzisz nawet nie dodałeś skanu przelewu.
Wiesz dlaczego się zabezpieczyłem, mi tylko chodzi o to ze do tej pory kiedy napisałeś ten post nic nie wspomniałeś o tym silniczku i pewnie dalej byś milczał.
A jeśli nie jest tak jak piszę to proszę cię udowodnij to tym skanem przelewu z datą wiarygodną z początkiem tygodnia.W poniedziałek wysyłam resztę rzeczy za pobraniem na tą kwotę i z pewnością doliczę przesyłkę.
Kolego każda transakcja jest wiążąca czy to na allegro czy też nie, zawsze zostaje ślad w postaci maili( a każdy komp ma swój ip) czy tez sms- ale w moich wysłanych do ciebie nioe ma czegoś takiego że wysłałem ci przesyłki itp
Kazałeś mi wysłać w sobotę aby był na poniedziałek DPD odmówił mi po jakimś czasie twierdząc że nie dadzą radę i też ze względu na euro, więc poszło pocztą.
Dalej nie mam zamiaru kontynuować tej korespondencji, pokaż tylko wszystkim ten skan przelewu z datą jaką twierdzisz a ja porównam ze swoim oczywiście jak przyjdzie. To tyle

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 30 cze 2012, 22:16

Jeszcze raz napisze bo widze ze nie rozumiesz.

1.Zapalcilem ci za czesci ktorych nie otrzymalem od blisko 3 tygodni.

2.Caly czas piepszysz o tym kurierze i sobocie. Ostatni moj przelew miales 12 czerwca 2012 czyli we wtorek. Od poczatku pisalem ci ze spieszy mi sie z czesciami. Caly czas odpisywales ze "damy rade", "juz wysylam". Miales na wyslanie wtorek, srode, czwartek, piatek. Dobujales sie do soboty i miales wyslac kurierem. Nie wyslales.

3.Po wyslaniu pierwszej paczki, w zeszly piatek napisales mi sms ze druga paczka idzie. Beszczelnie wiec mnie oklamales przyznajac sie teraz ze nie wyslales. Dalej siejesz zamet wypisujac bzdury o tym ze nie masz nic w meilach ze paczke wyslales. Nie masz bo wyslales mi smsa. Sam juz sie gubisz i nie wiesz co piszesz. Na moje smsy w srodku tygodnia co z druga paczka nie odpowiedziales.

4.Wplaty za silniczek klimatyzacji dokonalem w piatek, pewnie wiec bedziesz mial na koncie w poniedzialek. Zadnego skanu ode mnie nie dostaniesz. Rusz swoj tylek sam i sam sprawdzaj na swoim koncie.

5.Uwazam ze celowo utrudniasz mi zycie. Beszcelnie decydujesz ktore czesci mi wyslesz i kiedy. Piepszysz ze wyslales mi czesci najwazniejsze co jest kompletna bzdura bo wszystkie one na raz byly mi potrzebne. Ponadto ani slowem nie wspomniales ze wysylasz mi silniczek a dopiero jak zaplace ci za niego wyslesz druga paczke. To co zrobiles jest zlosliwoscia z twojej strony. Beszczelnie probujesz mnie jeszcze tu oczerniac, ze gdybys nie wspomnial o tym silniczku to bym ci za niego nie zaplacil. Uwierz mi ze zrobie uzytek z tego twojego oszczerstwa.

Jak dla mnie twoja postawa to paranoja...

Awatar użytkownika
Fanthom
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 638
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Fanthom » 02 lip 2012, 15:30

Widzę ze potwierdzenie wpłaty miałoby tu kluczowe znaczenie.

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 02 lip 2012, 16:21

Fanthom pisze:Widzę ze potwierdzenie wpłaty miałoby tu kluczowe znaczenie.
Kluczowe znaczenie ma tu fakt ze 3 tygodnie temu zaplacilem gosciowi pieniadze za czesci ktorych nie otrzymalem. Umowa miedzy mna a tym czlowiekiem brzmiala: wplacam ci pieniadze - otrzymuje czesci. W miedzyczasie czlowiek ten ubzdural sobie ze reszte czesci wysle mi jak otrzyma pieniadze za czesc ktora wyslal mi bez zaplaty. Beszczelnie mnie nawet o tym fakcie nie poinformowal tylko lgal ze czesci juz wyslal.

YoGii
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 165
Rejestracja: 25 kwie 2011, 12:09
Lokalizacja: KrK

Post autor: YoGii » 02 lip 2012, 17:36

nie chce sie wtracac miedzy mlot a kowadlo ale tak jak kolega Fanthom, pisze wklej skan przekazu pocztowego i finito....wszystkim rozwieje wszelakie watpliwosci ;-)

itor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 141
Rejestracja: 14 maja 2012, 16:41

Post autor: itor » 02 lip 2012, 17:49

YoGii pisze:nie chce sie wtracac miedzy mlot a kowadlo ale tak jak kolega Fanthom, pisze wklej skan przekazu pocztowego i finito....wszystkim rozwieje wszelakie watpliwosci ;-)
nic nie wkleje, ma rece niech sobie sprawdzi na koncie - czekam zreszta na jego wypowiedz tutaj czy dostal pieniadze poniewaz beszczelnie oczernil mnie na tym forum ze gdyby o tym nie napisal nie dostalby pieniedzy

jakie kolego watpliwosci? przeciez publicznie gosc sie przyznal ze czesci nie wyslal choc dawno ma pieniadze na koncie a poza tym oszukiwal mnie kilkakrotnie ze czesci wysyla



EDIT BY UFOtm: ty nie chcesz on nie chce - więc dogadujcie się już teraz w jakiś inny sposób, bo dla znaczenia forum wszystko zostało powiedziane...Gdyby jeden albo drugi poszedł po olej do głowy i chciałby sprawę wyprostować czekam na stosowną wiadomość by wątek otworzyć. <czapa>
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 23:27 przez itor, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga