Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 PM] zapadniety prawy przod??

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 18 paź 2007, 18:11

Kurde ale żeby drążka nie było :shock: Jak to możliwe. Przecież on jest mocowany z dwóch stron. Nie mógł tak sobie poprostu odpaść.
Części samochodowe online - Motostacja

KTomek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 29 wrz 2007, 21:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: KTomek » 18 paź 2007, 23:16

nie sprawdzalem z obu stron ale na gorze nie jest zamocowany:/ moze wisi gdzies na dole:P jak jutro bede miec nowe to zobacze jak to dokladnie wyglada:P i tak mialem je na dniach wymieniac:P

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 19 paź 2007, 13:21

opdnośnie zapadniętego prawego przodu to mam ten sam objaw. W zawiasie wymienione wszystko i tak sobi trochę siedzi na prawej stroni. Przy wymianie amorków pokusiłem się na zamianę stronami spręzyn i jest to samo. W sumie nie przeszkadzało by mi to ale nie mogę sobie ustawić po tej stronie kąta pochylenia koła. Co to może być trudno powiedzieć auto z przodu nie bite napewno tylko kiedyś przydzwoniłem prze jednego idiote w krawężnik. Może to to?

KTomek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 29 wrz 2007, 21:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: KTomek » 20 paź 2007, 18:24

Jesli o moj chodzi to juz wiem co to jest, ale zrobie dopiero na wiosne, przy okazji malowania auta, jakis czas temu zatrzymalem sie na haku astry kombi, niestety mechanicy ktorzy robili mi auto po tej stluczce zle go wyciagneli:( na szczescie na wiosne wezmie sie za to moj staly mechanik:) no i wreszcie autko nabierze kolorku:)

pajak100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:41
Lokalizacja: płock

Post autor: pajak100 » 20 paź 2007, 19:01

Czyli najczarniejsza wersja niestety się sprawdziła. Co do problemu kolegi kluska z kątem pochylenia kierownicy innym niż poprzednio to moze byc tylko jedna wersja. Mechanik który montował amory odkręcił zwrotnicę od wachacza. Tą zwrotnicą reguluje się ustawienie kątów kół. To jedyna racjonalna przyczyna. Czasami też trzeba umiec przykreci piastę do kolumny Mc persona ( jeżeli ją odkręcał) . Otwory niby dwa, ale mają luz i można się pomylic- tzn- pochylic piastę o 1,5mm a wtedy bardzo to rzutuje na pochylenie całgo koła.
No bo chyba nikt drążków kierowniczych nie odkręcał.
audi 90 było
audi coupe 7a Quattro Blos było
audi S4 2.2T jest

chlopasek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 177
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:54

Post autor: chlopasek » 21 paź 2007, 20:40

sprawdz jeszcze tylne zawieszenie moze tylna sprezyna peknieta to Ci bedzie cała strone auta obniżać miałem taki przypadek

KTomek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 29 wrz 2007, 21:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: KTomek » 22 paź 2007, 01:00

tylne zawieszenie tez jest nowe, wymieniane w sierpniu, od tego cczasu przejechalem nie wiecej niz 2000km

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga