Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[aLL] Webasto

ODPOWIEDZ
jabko_nb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:53
Lokalizacja: Kraków

[aLL] Webasto

Post autor: jabko_nb » 18 lip 2012, 10:18

Witam
mam 2 pytania
1)
z racji malych remontow ukladu chlodzenia musialem wylać plyn z webasta , chcialem zapytac czy w momencie gdy złoze do kupy całość to czy webasto napełni mi sie samo i odpowietrzy podczac normalnego zalewania odpowietrzania układu czy tez trzeba jakoś je zalać . Szukałem jakiegoś wlewu ale nie znalazlem niczego takiego
2)
moje drugie pytanie to prośba o porade .Webasto jakie posiadam jest na rope w zwiazku z tym z racji ze auto na PB potrzebny był dodatkowy zbiorniczek ( na chwile obecna zastosowany od golfa 2 wyrownawczy ). Ten ktory mam zamontowany ni jak nie da rady zamocować zeby nie latał dlatego prosze o porade jaki zbiorniczek wsadzic ktory mam 2 wyloty . Zastanawialem sie nad zbiorniczkiem wyrownawczym od b3 tylko nie wiem czy podpasuje czy nie jest za duzy . Dodam ze Webasto jest zamontowane koło zbiorniczka na płyn do wspomagania i zaraz obok jest zbio na ropke ,tak więc nie wiele miejsca , Doradzcie .

z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 18 lip 2012, 12:56

1. Układ normalnie odpowietrzasz ;-)
2. Zbiorniczek wyrównawczy z B3 nie różni się niczym od tego w B4. Moze by wstawić zbiorniczek płynu spryskiwaczy z B3 ? Dorobić króćce i dać zbiorniczek wspomagania też z B3. Wtedy i by to wyglądało, i mniej miejsca zajęło, a przy tym masz pojemniejszy zbiornik <ok>

jabko_nb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jabko_nb » 19 lip 2012, 11:25

no fakt miejsca za wiele to tam nie ma dlatego szukam czegoś praktyczniejszego i co moznaprzykrecic

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 19 lip 2012, 11:49

W takim razie zbiorniczek spryskiwaczy z B3 będzie jak znalazł, a koszty operacji nie będa wysokie ;-)

jabko_nb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jabko_nb » 09 paź 2012, 22:10

odgrzewam stary temat który ruszam po długiej przerwie , sposób z zbiornikiem pod spryski od b3 to idealny pomysł . teraz zapytanie mam czy coś się stanie jak dam zbiornik do wspomagania z b3 do b4 czy nie ma to znaczenia

Awatar użytkownika
Audi Sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1819
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:23
Lokalizacja: Okolice Ostrów Wlkp.

Post autor: Audi Sport » 10 paź 2012, 15:47

Bez znaczenia jaki dasz zbiorniczek, byle by był, nie ciekł i był na samej górze układu ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga