Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.6 v6 sedan]wymiana amortyzatorów i sprężyn

ODPOWIEDZ
pitazz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 01 sty 2012, 19:53
Lokalizacja: Swarzędz/Wlkp

[B4 2.6 v6 sedan]wymiana amortyzatorów i sprężyn

Post autor: pitazz » 13 lis 2012, 21:46

Witam.Jestem przed wymiana amortyzatorów z przodu i z tyłu.Wybór padł na sachs advantage.Chciałem też założyć sprężyny obniżające tak 30 mm tylko cały czas mam dylemat co do "komfortu" ;-) W tym momencie na aucie mam wyeksploatowane sachsy advantage na seryjnych sprężynach z przodu i od avanta z tyłu....I tu właśnie jest moje pytanie czy na tych obniżonych sprężynach będzie twardziej niż na prawie pustym baku i sprężynach od avanta? :lol: Bo chce trochę poprawić wygląd auta ale z drugiej strony jeżdżę z dzieckiem w aucie i chce żeby minimalnych choć komfort był :mrgreen: Czy macie jakieś inne propozycje :?: :-D

Awatar użytkownika
LUPO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 612
Rejestracja: 12 sie 2012, 12:25
Lokalizacja: Miasto Neptuna GD

Post autor: LUPO » 13 lis 2012, 22:40

kolega miał c4 obniżone 0 komfortu wkładałem mu standardowe sprężyny,a prze włożeniem to zerwał zderzak przedni jak cofał w zimę jeszcze do tego nagarną zlodowaciałego błota pośniegowego i na dokładkę połamał osłonę silnika,rozerwał dwie osłony przegubów i tak jeździł z nimi,po tej imprezie szlak mu trafił przegub zewnętrzny,a po wymianie trzeba było jeszcze wymienić wewnętrzny bo też kopyta wyciągną

koszt dodatkowy bez sprężyn 410zł bez robocizny + połamana osłona silnika
gdyby szybciej ogarnął decyzję z wymianą sprężyn,a nie podniecał się jaka audi jest piękna obniżona skończyło by się tylko na sprężynkach <ok>
tak że polecam jak nie masz co robić z kasą

[ Dodano: 2012-11-13, 22:41 ]
a szczególnie jak mieszkasz na wsi

pitazz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 01 sty 2012, 19:53
Lokalizacja: Swarzędz/Wlkp

Post autor: pitazz » 15 lis 2012, 20:42

na wsi nie mieszkam :-D drogi nie są najgorsze..ale chyba narazie będę musiał sobie odpuścić bo mam parę rzeczy do zrobienia jeszcze..Byłem dzisiaj na stacji diagnostycznej zrobić sobie test amorków które mam.. z przodu różnica tłumienia 34 z tylu 11 więc tył nie jest niby źle...Z tym że procentowo tył wyszedł 39 lewa a prawa 44...więc trochę mało...i tu moje pytanie czy sprężyny które mam z tyłu czyli od avanta w sedanie maja jakiś wpływ na wyniki sprawności amorków?

Awatar użytkownika
LUPO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 612
Rejestracja: 12 sie 2012, 12:25
Lokalizacja: Miasto Neptuna GD

Post autor: LUPO » 15 lis 2012, 20:46

nie,ale amory się kończą pomału

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga