Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABT] Centralny po raz enty

ODPOWIEDZ
alluś

[B4 ABT] Centralny po raz enty

Post autor: alluś » 22 lis 2012, 23:18

Witam, posiadam 80tkę od kilku dni i mam mały problem z centralnym. Wiem, że jest mnóstwo takich tematów ale nie znalazłem identycznego problemu jak mój.


Samochód posiada oryginalny centralny zamek. Przy kluczyku mam pilot który nie działa.

Wszystkie drzwi, klapa tylną i wlewu paliwa otwiera i się przekręcając kluczykiem tylko od strony pasażera. Zamykanie działa ok na wszystko.

Gdy przekręcam kluczyk od strony kierowcy to otwiera tylko te drzwi. Tak samo sprawa wygląda z zamykaniem.

Miał ktoś podobny problem? Napisałem ten temat bo nie chce na darmo rozbierac pół samochodu. :idea:


Pozdrawiam

Ciepły92
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 10 lis 2012, 01:42
Lokalizacja: LBL

Post autor: Ciepły92 » 23 lis 2012, 00:09

W drzwiach od kierowcy masz pewnie uszkodzonego mastera i sprawdzanie zacząłbym od niego. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ignac112
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 740
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Mrągowo, Warm-Maz.
Kontakt:

Post autor: ignac112 » 23 lis 2012, 14:59

Dokładnie, w drzwiach kierowcy masz siłowniczek, ze sterowaniem centralnym. Na pewno masz centralny z pilota czy może tylko latarkę przy kluczyku?

alluś

Post autor: alluś » 25 lis 2012, 16:38

Problem rozwiązany. Winowajcą okazał się urwany zielony przewód w tej gumowej harmonijce gdzie najbardziej przewody się zginają przy otwieraniu i zamykaniu. Ktoś wcześniej kombinował z centralką z pilota w tym miejscu i wyskoczył.


Dzięki za rady, pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga