Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80/90/B3] Czy wg was audi warte jest naprawy? UPDATE STR2

Prezentacja w/w od 1986 do 1991.
Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 21 sty 2013, 17:40

taktownie pisze:tylko że kolega pyta nas czy ma to sens? Wychodzi na to że wstawienie ćwiary wyjdzie go 1500 zł w aucie wartym 1500 zł :mrgreen:
dostal go za darmo, wiec za 1500zł nie kupi takiej jaką zrobi z tej za te 1500zł a jak sprzeda ją za 1000 i dołozy 1500 ktore ma na naprawę to czy kupi za tyle lepszą niż ta po naprawie ?
ignac112 pisze:Zależy jak i dla kogo. Na pewno to się nie zwróci...
nie licząc aut na handel to w ktory cokolwiek sie zwraca ?

luki153
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: luki153 » 21 sty 2013, 17:47

Dokładnie, naprawę traktuje jako kupno audi. Pożyczyłem, rozwalili mi, kasę dostałem, kupiłem mercedesa w rodzinie a audi zostaje dla mnie, bo koleś z Anglii to nie miał co zrobić z tym autem wiec wyszedłem podwójnie w sumie na tym :) poczekam na pieniążki i bede działać. Duo, w jakim kolorze masz te poszycie?

Awatar użytkownika
taktownie
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 458
Rejestracja: 30 lip 2010, 12:00
Lokalizacja: Nidzica
Kontakt:

Post autor: taktownie » 21 sty 2013, 19:07

no to jak reszta blach jest w dobrym stanie to rzeczywiscie warto wstawiac ćwiare tylko nie u Pana Henia pod blokiem tylko w dobrym warsztacie zeby pykneli to na fabryczne zgrzewy. Ja sie tez już rok czasu do takiego zabiegu przymierzam bo mam 2 nadkola kiepsko zrobione i nie moge opanowac rudej zdziry a mam drugą ładna bude tylko jak pomysle ile to roboty :roll:

luki153
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: luki153 » 21 sty 2013, 21:34

No fakt, roboty trochę jest, ale za to jaki efekt, przez 25 lat i zero rdzy, co ocynk to ocynk :)

[ Dodano: 2013-06-02, 17:59 ]
Witam, po dłuższej nieobecności zaprezentuje wam zmiany jakie wprowadziłem w audi :).

Po pierwsze, dzięki użytkownikowi DUO za bezcen wszyła naprawa audi po uderzeniu. Oto efekty:

klik


klik

Po drodze wiele aspektów wyszło, miedzy innymi brak jedynki w wypadzie nad morze na szczęście wystarczyła regulacja cięgna i wchodzi dalej normlanie :). Zdjąłem spojler, wygląda wiele wiele lepiej i ładnie cieszy oko.

klik

Audi dostało ładną naklejkę na tył

klik

Białe kierunkowskazy do przodu:

klik

Do zrobienia zostało jeszcze dużo, narazie czekam na stacyjke z kluczykiem mam juz zamek do klapy dorobie kluczyk aby pasował do zamka klapy stacyjki i zamka w drzwiach i montuje :)

klik

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B3.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga