Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 1.9 TDI Sedan] Dziwne pęknięcie

ODPOWIEDZ
teka2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03

[80 1.9 TDI Sedan] Dziwne pęknięcie

Post autor: teka2 » 21 mar 2013, 15:27

Witam. Od niedawna posiadam Audi 80 b4 sedan. Szczerze mówiąc jestem młody, i nie miał mi kto doradzić przy zakupie samochodu więc postanowiłem "zaufać" sprzedawcy, ale to inna sprawa. Zacznę od początku. Sprzedawca mówił że jak był na przeglądzie powiedziano mu że trzeba wymienić łączniki stabilizatorów oraz tuleja wachacza. Ale tak na pierwszą myśl przy zakupie nie pomyślałem że to było prawie rok temu. Wczoraj zaczął mi strzelać lewy amortyzator przy skręcaniu, nie ważne czy w lewo czy w prawo i huczyć lewe koło. No więc pojechałem na stacje sprawdzić zawieszenie więc wyszło to co mówił sprzedawca i do tego poduszka amortyzatora i łożysko amortyzatora. Ale tak dzisiaj patrzyłem i zobaczyłem dziwne pęknięcie. Możecie pomóc i powiedzieć mi czy to jest normalne ? I czy mogę jeszcze tydzień na tym przejeździć (bo muszę). W ogóle czy to wina tego pęknięcia, bo z tego co widać po śladzie to raczej nie jest nowe pęknięcie no i podczas skręcania to się rusza.

http://www.fotosik.pl/u/teczkadj/album/1420648

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
damianek1234561
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 605
Rejestracja: 27 maja 2009, 18:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: damianek1234561 » 21 mar 2013, 16:56

to jest wlasnie kolego peknieta poduszka w ktorej jest lozysko amortyzatora osobiscie z warsztatu bym cie nie wypuscil tak ci powiem

bartusgo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: bartusgo » 21 mar 2013, 18:14

ja tez bym nie wypusicil to niebiezpieczne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga