Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B2/B3/B4] Dajcie mi dobrego mechanika

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MARTINO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2007, 20:47
Lokalizacja: POMORSKIE

[B2/B3/B4] Dajcie mi dobrego mechanika

Post autor: MARTINO » 16 lis 2007, 13:15

Mam problem, ale z mechanikiem, to znaczy nie mam dobrego mechanika, który znałby się konkretnie na zawieszeniu Audi 80, ten dużo potrafi i sporo wie ale przy mojej niuni kilka razy dał już ciała a ja nie mam zamiaru płacić za jego praktyki czy nauki. Dodam, że szukam kogoś d=głównie w województwach pomorskim i Kujawsko-Pomorskim im bliżej Chojnic tym lepiej. Zależy mi na kimś na kim się nie zawiedliście. Chciałem odstawiać samochód do serwisu Audiw Bydgoszczy ale tam godzina samej pracy jednego człowieka kosztuje 180zł...........
Ostatnio zmieniony 16 lis 2007, 14:09 przez MARTINO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Danek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3410
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:17
Imię: Damian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.2 KK
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: Danek » 16 lis 2007, 13:33

MARTINO, zmień te wielkie litery w tytule na normalne pismo, nie krzycz. Regulamin! :evil:

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 17 lis 2007, 08:15

ja ci nie pomoge co do mechanika ale przeciez audi 80 nie ma skomplikowanej konstrukcji zawieszenia i mysle że każdy mechanik potrafi z tym zrobic i nie musi byc do tego specjalistyczny serwis.pewnie jak bys miał kanał to sam bys wiele rzeczy zrobił...

Awatar użytkownika
MARTINO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2007, 20:47
Lokalizacja: POMORSKIE

Post autor: MARTINO » 18 lis 2007, 16:11

pewnie tak ale pytam bo raz mechanik u którego robie zazwyczaj samochód tak mi poskręcał przednie zawieszenie ( chyba w poduszce amorka przedniego ), że jak skręcałem kierownica to układ kierowniczy tak ciasno chodził i piszczał, że szok :oops: . Szczerze mówiąc to jest jakiś rzeźnik wiec szukam kogoś co potrafi do dobrze zrobić w moim rejonie zamieszkania (patrz pierwszy post).

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 18 lis 2007, 17:06

no to faktycznie jakiś rzeźnik.powinien każdą śróbe dokręcać z odpowiedniżą siłą a nie byle mocniej.ja jak byłem młody ;-) to szwagrowi tak poskrecałem koła przy wymianie że po zimie musiał odkręcać dwumetrową rurą :mrgreen: pewnie mechanik u którego byłeś jest tak przewrażliwiony jak ja byłem kiedyś i bał się żeby ci się nic w czasie jazdy nie odkręciło <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga