Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 sedan] jak podłaczyć alarm pod wszystkie drzwi

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 29 wrz 2013, 11:15

Nie wiem jak jest u was ale jak ja podpinałem alarm to wpiąłem się zgodnie z instrukcją pod krańcówkę drzwi kierowcy.Alarm działa poprawnie...

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 29 wrz 2013, 11:23

hudy pisze:Nie wiem jak jest u was ale jak ja podpinałem alarm to wpiąłem się zgodnie z instrukcją pod krańcówkę drzwi kierowcy.Alarm działa poprawnie...
potwierdzam :-D
też wpiąłem się tak jak w instrukcji zamieszczonej u nas i alarm działa ze wszystkich drzwi tylko za wyjątkiem bagażnika oczywiście.

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 29 wrz 2013, 11:52

Magików nie brakuje i może koledzy mieli coś w instalacji pokopane.Nie ma innej możliwości to musi działać po podpięciu pod drzwi kierowcy oczywiście oprócz bagażnika jak wspomina Piotr.Można wpiąć się pod lampkę ale wtedy albo w alarmie należy zmienić opóźnienie (jeśli się da) Albo usunąć opóźnienie lampki.Te kable od lampki są przy słupku pod kierownicą (kabel 3 żyłowy chyba płaski)

Awatar użytkownika
Rychu82
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 969
Rejestracja: 25 sty 2011, 09:18
Lokalizacja: J.G.

Post autor: Rychu82 » 29 wrz 2013, 17:53

Szara80tkaTdi pisze:
ignac112 pisze:Będziesz widział 3 ładne kabelki idące równolegle o tak ||| do słupka A
wlasnie mi to przypomniales, sa one czarno cos tam, wszystkie trzy, i one sa tylko bokami zczepione bez rzadnego dodatkowego oplotu, a ida do lampki sufitowej, i wlasnie w jeden z nich wystarczy sie wpiac zgodnie z rysunkiem co dalem wczesniej

coz przepraszam za zmylke wczesniejsza, ale robilem to bardzo dawno i nie pamietalem szczegolow
dzięki Panowie za naprowadzenie. przewód z impulsem jest czarny z zielonym paskiem.

teraz działa poprawnie.

najlatwiej jest zacząć od wyjęcia lampki w podsufitce, wtedy widać dokładnia jakiego kabla szukać i po sprawdzeniu które kable zwierają się w jakiej pozzycji, wydedukować, który kabel daje mase po otwarciu drzwi :)

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga