Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3 JN] nowy material na boczki drzwi

ODPOWIEDZ
Andrew^

[b3 JN] nowy material na boczki drzwi

Post autor: Andrew^ » 20 lis 2007, 23:53

Witam,
Panowie czy mozecie sie podzielic ze mna wiedza jeli ktos taka ma :) czy da sie z tapicerki drzwiowej oderwac ten material ktorym jest wyscielony boczek drzwi od parapetu do rygielka, a nastepnie nakleic na inne boczki drzwiowe ??
Chodzi oczywiscie o boczki bez otworow na korbki, bo dorobilem sie wreszcie el. szybek ;-D
A chcialbym bardzo zachowac material z poprzednich boczkow, poniewz to dosc rzadko spotykana tapicereczka z comfort editiona :-) cielisty w teczowe prostokaciki :-D

Pozdro :D

Szymon Ignaczak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2007, 09:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szymon Ignaczak » 24 lis 2007, 23:37

Witam!
Całkiem niedawno wymieniałem w swojej "Babci" wszystkie cztery boczki a dokładnie elementy wykonane z tkaniny. Troszkę się już odklejały na krańcach i sypała się lepka, pomarańczowa gąbka. Po demontażu klamek itp. oraz zdięciu całej tapicerki drzwi, bez problemu oderwałem tkaninę od plastiku ale zniszczyła się przy tym gąbkowa wyściółka. Wszystko się lepiło tzn. wew. strona tkaniny, resztki gąbki i boczek drzwi. Czyszczenie plastiku z resztek kleju i wyściółki było upierdliwe ale wykonalne;) myślę, że przy materiale równie mocno się to trzyma. U mnie gąbka była zmurszała i rwała się jak wata (20 lat) możliwe, że Tobie uda się to lepiej oddzielić. Tak czy inaczej, wszystkie cztery pokrycia da się oderwać w całości, pozostanie ewentualnie dać nową wyściółkę, jakby stara nie wytrzymała operacji. Ja wkleiłem bardzo mięsisty welur i obyło się bez gąbki. Od A do Z zajęło mi to dwa dni pracy - warto było!
---old school---

Andrew^

Post autor: Andrew^ » 25 lis 2007, 01:38

chyba bede do tego zmuszony ;-) dzis juz wszytsko wmienilem - konkret treaz jest zostaly juz tylko podgrzewane fotele i klima ;-) denerwuja strasznie bczki z dziurami po... nie nie po kulach :-D po pokretlach ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga