Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Przewody w tylnej klapie a oświetlenie

hubertcik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2007, 13:33
Lokalizacja: Warszawa->Nottz

Post autor: hubertcik » 09 paź 2007, 00:50

nigdy bym nie pomyslal,ze centralny ma cos wspolnego z owietleniem!! :shock: pompa rzecywiscie wyglada jak by pracowala..bo jakis dzwiek z siebie wydaje..tylko teraz jak sprawdzic w ktorym miejscu jest nieszczelne.. :-/ smigac uchem po calym samochodzie i sluchac gdzie powietrze ucieka?? :idea: moze znacie jakies rozsadniejsze rozwiazanie... :?: :?:
a co do oswietlenia bagaznika to rzeczywiscie wiazka nie kontaktuje..bo jak sie porusza nia w miescu gdzie jest ten plastik obok zawiasu na klapie to zaczyna swiecic...teraz tylko troche czasu trzeba zeby tam pogrzebac... ;-)
dzieki bardzo za pomoc..i czekam na dalsze info..
POzdRO
OOOO I'M LOVIN IT..

a tu moja Audiolka..
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=11347
odwiedzajcie i komentujcie..
BIALE JEST PIEKNE!!

Gregopar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 23 cze 2007, 21:59
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Gregopar » 09 paź 2007, 13:25

Kolego RafaeL09 o ile dobrze zrozumiałem oświetlenie bagażnika działa Ci zupełnie odwrotnie niż powinno. Sprawdzałem (mam sedana) i u mnie za włączanie oświetlenia w bagażniku odpowiedzialne jest takie małe plastikowe pudełko. W zależności od położenia klapy załącza lub wyłącza, jeżeli u Ciebie jest podobnie to odwróc owe pudełko do góry nogami i będzie OK. Pozdrawiam.
Grzes

Michałek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 200
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:20
Lokalizacja: Szczyrk

Post autor: Michałek » 09 paź 2007, 18:22

hubertcik pisze:..bo jak sie porusza nia w miescu gdzie jest ten plastik obok zawiasu na klapie to zaczyna swiecic...
Tak jak mowiłem.

hubertcik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2007, 13:33
Lokalizacja: Warszawa->Nottz

Post autor: hubertcik » 12 paź 2007, 12:03

witam..wczoraj spawdzilem ta pomke..byly podlaczone do niej 2 kable..srodkowy byl wypiety..jak tylko go podpialem to pompka zaczela wydawac z siebie dzwiek typu ''klik'' ''klik'' (cos na zasadzie kierukowskazow..)(kiedys jak sprawdzalem,to brzeczala caly czas..wiec chyba teraz juz padla... :-/ )lampka w srodku i tak nie dzialala mimo podlaczenia srodkowego kabla..gdy je wszystkie wypialem i wyjalem ja, nie zalaczala sie pompa paliwa.. :shock: widocznie jest ona rowniez odpowiedzialna za to..
zdjalem ta pokrywe plastikowa z dolu i w srodku wszystko jest zasniedziale i przyrdzewiale..jakos tam sie woda dostala i zwalila wszystko.. :-x mysle,ze nie ma co juz tego ruszac i probowac to naprawiac,bo trzeba by bylo kazdy jeden lut poprawic,wyczyscic, i i tak nie wiadomo czy to bedzie dzialalo.. :-/
a wiec pytanie: czy kazda pomka bedzie tu pasowala :?: bo skoro jest odpowiedzialna za tyle rzeczy..to nie wiem??!!?? :roll: domyslam sie,ze jest na niej jakis numer..ale czy jest ich tylko kilka rodzaji??
prosze o podpowiedz..
POzdRO-vienia
OOOO I'M LOVIN IT..

a tu moja Audiolka..
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=11347
odwiedzajcie i komentujcie..
BIALE JEST PIEKNE!!

quattros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2007, 11:21
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: quattros » 29 lis 2007, 12:25

Ja miałem to w sedanie jak i w avancie , ta mała plastikowa puszka to krańcówka do lampki bagażnika ale u mnie były przerwane kable . Miałem taką choinkę że jak zapalałem halogeny i przeciw mgłowe to gasły mi pozycyjne tył . Najlepiej wymienić całą wiązkę kabla i będzie śmigać 2 godz. roboty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga