Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABK] Problem z wyłączeniem szyb elektr.

ODPOWIEDZ
jarod7
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 53
Rejestracja: 27 maja 2011, 10:27
Lokalizacja: Białystok

[B4 ABK] Problem z wyłączeniem szyb elektr.

Post autor: jarod7 » 25 wrz 2014, 06:54

Wiem, że podobny temat był poruszany wielokrotnie, siedzę na forum ładnych parę dni i niestety nie potrafię znależć odpowiedzi. Próbowałem już różnych rozwiązań i nic. Dlatego zakładam nowy temat i mam nadzieje, że ktoś z was mnie naprowadzi
Otóż..
Moj problem polega na tym, że nie działa mi całkowite wyłączenie modułu. Cały czas świecą się włączniki szyb. Szyby działają również po wyjęciu kluczyka, bez zapłonu

Żółtą wtyczkę z przewodem niebiesko czarnym podłączyłem do pinu M75s po zapłonie
Oczywiście także główne zasilanie (pin L30) i masa (brązowy)

Wydaje mi się że problem leży w podłączeniu krańcowek.
Chodzi mi o 2 przewody: zółto brązowy (biała wtyczka) i brązowo czarny (lużny, długi przewód)
Podłączyłem żólto brązowy do lewej krańcowki a brązowo-czarny do prawej i nie działa

Mam schemat, ale są pewne rozbieżności. Np do pinu TK2 idzie u mnie żółto brązowy, a brązowo zielonego przewodu wogóle nie mam. Natomiast do TK3 podłaczony jest przewód brązowo czarny
Zaznaczam że w moim samochodzie nie było też wolnej białej wtyczki.
Tylko przy krańcówkach mogę znaleźć potrzebne przewody, potem gdzies znikają pod wykładziną i siedzeniem.
Jeszcze jedno: szyba kierowcy po wcisnieciu zjeżdża na sam dół, ale do góry trzeba trzymać włącznik.
Prosze o pomoc
Nie chciałbym by aku zaskoczył mnie w najgorszym momencie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga