Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] składanie zamka

ODPOWIEDZ
Buczek136
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:03
Lokalizacja: Inowrocław

[B4 1.9 1Z] składanie zamka

Post autor: Buczek136 » 05 lis 2014, 22:18

Cześć niestety to znowu ja. Dzisiaj padł mi zamek w drzwiach kierowcy coś pstryklo i nie mogę kluczykiem przekręcić na zamykanie.otwieranie działa można kluczyk przekręcić. Próbowałem rozbierać i bez skutecznie...dodatkowo jakieś zabezpieczenie mi wypadło na chłopski rozum to trzyma ono wkładke z zamkiem i drzwiami ? Sam nie wiem taka blaszka z odstajacym trzpieniem w bok i teraz to lata mi wszystko nie wiem jak to złożyć i jak naprawić wkładke..na dodatek ten zaj..bisty dostęp ledwo tam ręka się mieści...pomóżcie doradźcie proszę..rozkładam ręce :/

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 06 lis 2014, 03:33

blokada do zamka taki kluczyk sierp wcisnąc i przekręcic i trzyma nie pamiętam dokładnie jak zmieniałem dzwi zamek zostawiałem jak ma być jak nie pasi to obrot o 180 stopni i zapewno zablokuje,a zamek jak sie otwiera może coś go blokuje siłownik wyciągnij wkładke i sprawdz czy hodzi dobrze ,spróbuj z zdjętom tapicerkom zamknąc od wewnątrz może tam co nie halo

a jak ten trzpień nie dasz rady zalozyc to ramka aut wredy wszystko gładko pójdzie lepiej ją w 5 min zdjąc i założyć niz sie naklnąć i pocharatać łapki

Buczek136
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:03
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Buczek136 » 06 lis 2014, 19:59

Wkladalem i tak i tak i nic.. Cholender no będę musiał zdjąć te ramkę i już a czy trzeba ją jakoś potem ustawiać ? Jeszcze ta klamka co jest srobka na torxa i w tej tulejce rdza się zebrała się zapieklo i za nic wyjść nie chciało :/

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 06 lis 2014, 20:52

da rade wszystko da spokojnie,a ramke założysz po śladach tak jak bylo proste zobaczysz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga