Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] światła przeciwmgłowe

ODPOWIEDZ
robertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2007, 20:52
Lokalizacja: Halinów

[B4] światła przeciwmgłowe

Post autor: robertm » 09 gru 2007, 21:20

Witam. Mam problem ze światłami przeciwmgłowymi a mianowicie nie świecą, nie świecą nawet włączniki w desce rozdzielczej, żarówki i bezpieczniki są dobre są dobre. Czy jest może jeszcze jakiś inny bezpiecznik czy przekażnik. Macie jakieś pomysły na tą usterkę?
Ostatnio zmieniony 09 gru 2007, 23:42 przez robertm, łącznie zmieniany 1 raz.

kubaa88
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2007, 17:37

Post autor: kubaa88 » 09 gru 2007, 23:43

ja tak miałem z tylną szyba wyciagnąłem przełącznik a kabel wogóle był odpięty od przęłącznika sprawdz:)

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 10 gru 2007, 09:04

robertm pisze: nie świecą nawet włączniki w desce rozdzielczej
Wszysto wskazuje ze nie działa włacznik, w środku włacznika są miedzane styki które dość mocna śniedzieja, być może to być przyczyną, lub tak jak pisze kolega moze być całkowiece odłączony włacznik, co do podwietlania to też nie koniecznie odłaczony włacznik - bo też mogą być popalone żarówki w przełaczniku, dodam jeszcze tylko że halogeny swiceą dopiero po zapłonie i po właconych przynjamniej swiatłach pozycyjnych. Co do demnontatrzu włacznika - cienki sróbokret i podważasz od dołu i od góry ciągnąć do siebie, uważaj zeby nie wyskoczyła Ci kosta bo potem bedzie cieżko ja z tamtąd wyciagnać, bez demontarczu całej reszty, jak bedziesz miał już przełacznik na wierzchu, to kostke sprawdzasz próbówką, oczywiscie tez po zapłonie. Jak jest napiecie to przełacznik do wymiany, można sie pobawić w jego naprawe, ale jak jestes zielony to go rozłożysz i wyrzucisz do śmietnika <ok> Cena działającej używki 20zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga