Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 ABT] pompka centralnego pracuje lecz nie zamyka

ODPOWIEDZ
Mireczek 1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:29

[80 B4 ABT] pompka centralnego pracuje lecz nie zamyka

Post autor: Mireczek 1 » 28 lis 2014, 20:01

Witam serdecznie kolegów mam problem z centralnym a dokładnie z pompką od centralnego ,kupiłem używana na allegro ponieważ moja powiedziała papa podłączyłem ta którą kupiłem silniczek pracuje lecz nie dmucha powietrzem .Moje pytanie czy podczas pracy silniczka powinno się wydostawać powietrze z zaworu na który zakłada się przewód pozdrawiam <ok>

Awatar użytkownika
kamsta
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 664
Rejestracja: 25 sty 2013, 11:05
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kamsta » 28 lis 2014, 22:47

Zależy co chcesz zrobić? Jak zamykasz to pompka tworzy podciśnienie. Jak otwiera to dmucha powietrzem. Ale jak nie dmucha ani nie zasysa to sam kompresor może być padnięty
1z, komp 16 bit made by kostrz, wtryski 0,210, egr out, kat out, wolna odma, skrzynia een. Co dalej czas pokaże.

Mireczek 1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:29

Post autor: Mireczek 1 » 29 lis 2014, 12:42

Dzięki za odpowiedz rozebrałem pompkę i okazało się że są wyłamane łopatki więc podmieniłem je ze starej pompki .Podłączyłem silniczek do zasilania 12V i pięknie dmucha lecz teraz po podłączeniu do instalacji w audi nie mam reakcji pompki cisza możecie mi podpowiedzieć która kostka odpowiada za zasilanie pompki postaram się wtedy sprawdzić czy zasilenie gdzieś nie ucieka dodam że posiadam pompkę na dwie kostki jedna 6 pinów druga dwa piny <ok> pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga