Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] maglownica-stuki w zawieszeniu ?

ODPOWIEDZ
SebzixD12
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 63
Rejestracja: 21 lis 2012, 09:18
Lokalizacja: Lublin

[B4 2.0 ABK] maglownica-stuki w zawieszeniu ?

Post autor: SebzixD12 » 21 gru 2014, 19:18

Witam mam problem z stukaniem w prawym kole . Wymienione;tuleje wachaczy. Tuleje sanek. Sworznie wachacza dwa. Łączniki stabilizatora. Amory i sprężyny firmy vogtland (zawieszenie progresywne ) -wymienione w czerwcu tego roku na nowe. Nowe poduszki z łożyskiem i coś dalej puka w prawym kole . A wiec mam pytanie czy popsuta maglownica na niewielkich nie równościach może tak pukać ? Twierdze to po tym iż jak ruszam kołem na boki jednym i drugim słychać głośne stuki z maglownicy. Kolo chodzi na boki sporo. Dodam tez ze zauważylem ze guma od maglownicy jest walnięta. Kierownica najmniejszym palcem chodzi . Czy to może być objawą takich stuków w prawym kole ?? Bo już poprostu wszystko wymienione i dalej to.puka w tym kole. Co powiecie na ten temat ? Wesołych Świąt

Awatar użytkownika
hubertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 335
Rejestracja: 06 mar 2011, 00:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: maglownica-stuki w zawieszeniu ?

Post autor: hubertm » 22 gru 2014, 12:55

SebzixD12 pisze:Witam mam problem z stukaniem w prawym kole . Wymienione;tuleje wachaczy. Tuleje sanek. Sworznie wachacza dwa. Łączniki stabilizatora. Amory i sprężyny firmy vogtland (zawieszenie progresywne ) -wymienione w czerwcu tego roku na nowe. Nowe poduszki z łożyskiem i coś dalej puka w prawym kole . A wiec mam pytanie czy popsuta maglownica na niewielkich nie równościach może tak pukać ? Twierdze to po tym iż jak ruszam kołem na boki jednym i drugim słychać głośne stuki z maglownicy. Kolo chodzi na boki sporo. Dodam tez ze zauważylem ze guma od maglownicy jest walnięta. Kierownica najmniejszym palcem chodzi . Czy to może być objawą takich stuków w prawym kole ?? Bo już poprostu wszystko wymienione i dalej to.puka w tym kole. Co powiecie na ten temat ? Wesołych Świąt
Witam,

Maglownica może pukać..,-a w Twoim przypadku wymieniłeś wszystko oprócz maglownicy-wiec to pewnie ona... Poza tym często pukają właśnie poduszki amortyzatora z łożyskiem-często pukają bo strasznie szybko "padają",-czasami wystarczy wyrwa i nowa szybko staje się zużyta/uszkodzona/pukająca. Czasami puka też luźna półoś,-więc sprawdź czy tam nie ma luzu. Wystarczy złapać za półoś i poruszać lewo/prawo.

Pozdrawiam.
HM

SebzixD12
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 63
Rejestracja: 21 lis 2012, 09:18
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SebzixD12 » 22 gru 2014, 15:21

poduszki wymienione maja okolo tygodnia moze dwa. pol os nie ma luzow. to moze ten magiel..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga