Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Nie polecam piku

Tylko użytkownik tego forum!
Awatar użytkownika
Niemy88
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 62
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:09
Lokalizacja: Pomorskie

[Sprzedawca] forumowicz piku

Post autor: Niemy88 » 08 sie 2012, 20:24

Polecam kolegę piku. Kupiłem od niego lusterko do swojego B4, wszystko odbyło się bez problemów, treściwie i na temat. Lusterko w stanie idealnym, ekstra leży na aucie. Warto było, jestem MEGA zadowolony ! cena też 1 klasa ;-) Jeszcze raz dzięki i polecam tego forumowicza każdemu :mrgreen:
Audi B4 1.9 TDi 1Z .

Awatar użytkownika
sagem
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3373
Rejestracja: 31 paź 2007, 14:30
Imię: Sebek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: sagem » 17 sie 2012, 21:18

Również polecam, bardzo dobry kontakt, rzetelny i uczciwy sprzedawca.

Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

[Sprzedawca] Nie polecam piku

Post autor: piku » 24 paź 2014, 19:53

Witam pod dłuższej przerwie udało mi się zrobić zdjęcia jak obecnie wygląda moje compi na sprzedaż..
Link do galerii.
https://plus.google.com/u/0/photos/1036 ... 0656799249

Witam opisuje historie mojego compi.
Kupiony był w czerwcu 2011r. Od kolegi grónika z forum, który sprowadził dla mnie ten samochód z Holandii.
Zarejestrowałem go dokładnie 06.07.2011r. Przebieg jego w tamtym momencie był około 200tyś.
Zdjęcia na pierwszej strony tematu to pierwsze fotki auta w Polsce.
Żeby cie nie skłamać zrobiłem tym autem od daty zakupu do teraz max 1000km i tak pewnie to zawyżam bo uważam że zrobiłem znacznie mniej.
Kupiłem ten samochód z myślą o przebudowie na auto do zabawy w weekendy.
Plan był taki aby pozbyć się wszystkiego co jest mi zbędne.
Zacząłem od rozbiórki auta, pozbyłem się tylnej kanapy, przednich foteli bo są za ciężkie, tylnej półki bo miała dziury po głośnikach i chciałem dać lekki materiał w zamian.
To tyle jeśli chodzi o środek co się pozbyłem, a zapomniałbym sprzedałem również dodatkowe zegary ale bez czujników same zegary i licznik ponieważ chciałem kupić białe od S2, podłogę też zdjąłem bo jest zbyt ciężką chodź mam ją nadal ale, miałem zamiar zrobić z lżejszego materiału, dla mnie każdy kg się liczy.

Zewnątrz pozbyłem się przednich lamp bo miały wpaść zespolone soczewkowe, poza tym przedni zderzak jest kompletny.
Tył jest bez zderzaka sprzedałem go koledze sagem również z forum, ponieważ chciałem kupić zderzak od S2 sedan chodź niestety nie znalazłem.
Tylne lampy zamieniłem na oryginalne black hella z tym że brakuje jednego kierunku który ciężko zdobyć ale na zagranicznym ebayu jest do znalezienia takie lampy komplet to rarytas ciężko kupić w dobrym stanie a moje są idealne.

Teraz silnik pozbyłem sie ACE bo to porażka nie silnik i kupiłem 1,8t z audi A6, rok auta 2003 przebieg około 160tys mam gdzieś filmik jak pracował silnik, kupiłem go od znajomego cały kompletny do swap-u z tym że bez turbiny ponieważ już była słaba a ja i tak potrzebowałem czegoś mocniejszego np garetta nie interesowała mnie moc rzędu 200-300km tylko grubo ponad 300 dlatego szukałem silnika sprawdzonego i takie który wiedziałem że to wytrzyma gdy go odpowiednio przyszykuje.
Obecnie silnik w zasadzie nie ruszyłem bo z braku czasu nie miałem kiedy zrobić to co udało się zrobić to odświeżyć silnik i dokupić łapy silnika te od audi 80 cabrio 1.8 adr żeby odpowiednio ustawić silnik w komorze nie było to łatwe szukałem tych łap ponad pół roku zapłaciłem jak za zborze ponad 200zł. Zapomniałbym wywaliłem pompę abs z auta ponieważ jest ona zbędna przy takich projektach i tak trzeba dać większe tarcze hamulcowe, ale jak ktoś chce zawsze może sobie zamontować.
A co do kół to obecnie stoi na stalówkach.

Podsumowując auto jest od 3 lat w garażu i nic przy nim nie robiłem od ponad roku z braku czasu dlatego postanowiłem go sprzedać ponieważ wiem że przez najbliższe lata nic nie zrobię a może ktoś kto ma ochotę na zrobienie z tego auta "szybką zabawkę na weekendy" i zna się na rzeczy to będzie miał idealna bazę do modyfikacji.
W punktach czego brakuje w aucie.
Środek:
-foteli przednich.
-Kanapy.
-Półki tylnej.
-Zegary dodatkowe
-Zegary Główne.
Zewnątrz:
-Przednie lampy.
-Tylni zderzak.
-Jednego kierunku z tyłu.

Teraz co zrobiłem dodatkowo.
- Kierownica trój ramienna z S2.
- Ele. Szyby przód.
- Silnik 1.8 turbo, który był sprawdzony prze zemnie osobiście mam nawet gdzieś filmik jak pracował silnik przed wyjęciem z dawcy.
Cały kompletny na swapa gotowy do włożenia do auta tylko brak turbiny, tak jak pisałem wcześniej specjalnie jej nie brałem bo zwyczajnie nie potrzebowałem.
Skrzynia biegów jest sprawna 100%.
Cały układ napędowy jest w 100% sprawny.
Cała bryła autka czyli nadwozie jest w bdb stanie mam kilka wad ale naprawdę poza tym jest w super stanie po kilku drobnych naprawach będzie idealny.
Nadwozie również bez żadnych wad porobię zdjęcia żeby to udowodnić że nie kłamie.
Oczywiście zrobię dokładne zdjęcia całego auta bo tak w słowach ciężko jest opisać całość ale postaram się jak najszybciej zrobić zdjęcia i podesłać.


Dla nie których może być dużo ale uwierz mi w takim stanie Compi ciężko jest kupić, a moje jest w stanie bardzo dobrym i u nas w Polsce tak naprawdę jeszcze nie skosztowało naszych Polskich dróg, na dowód tego że auto nie jeździło jest dowód rejestracyjny który przeszedł samochód badanie techniczne w dniu26.07.2011 i więcej przeglądów nie ma, ponieważ auto stało a płace tylko OC.

Jeśli chcesz Compi od kogoś kto zna te samochody i dbał o swój w należyty sposób i również chciałbyś stworzyć swoje Compi z fajnym silnikiem i bardzo dobrze zadbanym zewnątrz to ta opcja jest odpowiednia, a jeśli szukasz już jeżdżącego auta i nie wiedzą co tak naprawdę z nim się działo i w jakim jest stanie to mój samochód odpada.

Krótki opis dlaczego taka cena wydaje mi się uczciwa.
Ponieważ Sam silnik do swapa koszt ponad 3tyś zł. Cały kompletny u mnie jedynie nie ma turbiny koszt 500zł, ale za to odmalowany silnik i podzespoły i jest gotowy do montażu w aucie a łapy które są potrzebne to nie łatwy temat, trzeba się naszukać żeby kupić.
Przedni zderzak z Compi goły bez kierunków i halogenów i kratek koszt około 1000zł.
Cały układ napędowy quattro koszt około 2000-2500zł.
Zadbane nadwozie koszt około 2000zł, nie wliczając te drobne rzeczy które zrobiłem to koszt właśnie około 6,5tyś dlatego myślę ze moja cena jest uczciwa.
Mogę w tej cenie umieścić silnik w komorze.

Mam jeszcze kilka części z silnika 2.0 ACE i mogę je również dać np bańkę ciśnienia oleju (przyda się)
Dywaniki z napisem quattro kupione na ebay.de już nie dostępne i nie do kupienia (prawa autorskie zabraniają takie robić, mi się udało jeszcze kupić :)
Gałkę zmiany biegów z podświetlanym napisem Competition.
I wiele innych które sam już nie pamiętam ale osobę zainteresowaną wpuszczę do moich gratów i oddam to co będzie chciał bo mi już są te części nie potrzebne.

Cena 6000zł
Telefon kontaktowy. 785-109-769.
Jak nie odbieram napisz sms w jakiej sprawie to na pewno oddzwonię.

P.s W wolnej chwili dam ogłoszenie do odpowiedniego działu <ok>

[ Dodano: 2014-10-25, 21:48 ]
Wszyscy którzy chcieli żeby udostępnić zdjęcia już je widzą? ;-)
Ostatnio zmieniony 04 lut 2015, 10:56 przez piku, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 26 paź 2014, 23:16

Nadal galeria jest prywatna i nie da sie jej wyswietlic bez zezwolenia dostepu
Forum A6Klub i Audi80

Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: piku » 28 paź 2014, 22:32

Słonik, Nie wiem jak to zmienić, ale już masz udostępnione.
Dostałem sporo propozycji sprzedaży osobno silnik i auto.

Moja propozycja ostateczna.

Silnik
Cena 2000zł (Ostateczna) Obecnie dogaduje się z kolegom slugs jak by zrezygnował dam znać.

Auto czyli to co na zdjęciach( Proszę się tym nie sugerować do końca.) +
Boczki przednie również dodaje.
Deskę przednią także mam i dam ;-)
Tunel środkowy też oddam.
Podłogę i wykładziny bagażnika również.
Cena 3700( Ostateczna) bez targowania się <ok>

Pozdrawiam
Piotr

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 07 gru 2014, 11:57

Jak ktoś ma kontakt do użytkownika piku poza numerem telefonu, który ma na OLX to bardzo proszę na pw. Telefonu nie odbiera i wiadomości na forum nie czyta, a na swoje lampy czekam już stanowczo za długo.

Awatar użytkownika
!StaSiu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 22 cze 2009, 14:41
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: !StaSiu » 07 gru 2014, 13:46

Ja bym wziął łapy silnika.

Awatar użytkownika
Artur89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 183
Rejestracja: 21 paź 2009, 18:59
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: Artur89 » 18 gru 2014, 21:36

ja tez jakis miesiac temu prosilem o fotki blacharki...

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 19 gru 2014, 15:47

Stocek2 pisze:Telefonu nie odbiera. Na forum się nie loguje.
za to na olx ogłoszenia elegancko odświeżane :->

ja sprawy nie odpuszczę, do zielonej mam niedaleko. Na razie uzbrajam się w cierpliwość, niby taki wielki znany forumowicz a tak w ch*ja lecieć, porażka.

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 07 sty 2015, 22:23

śmigacz, Stocek2, piku do mnie napisał na olx, mam wiadomość od niego:

"Kurde a mogę cię prosić żebyś im napisał ode mnie.
Siemka Przepraszam wszystkich najmocniej tych którzy coś u mnie zamówili i nie dostali jeszcze paczki.
Proszę pisać do mnie na mój nr kom 785-109-769 sms z wiadomoscia a ja na pewno odpiszę.
Nie mam możliwości wejsc na forum i odpisać dlatego proszę piszcie sms. Paczki wszystkim wyśle tylko potrzebuje jeszcze chwilkę czasu.
Pozdrawiam
piku"

nie wiem czy to granie na czas czy nie ale ja jeszcze chwile poczekam.

EDIT 7.01.2015

śmigacz, stocek2 coś się ruszyło?

dostałem taką wiadomość na olx od pika:

"Witam przykro mi ale byl wypadek busa i wszystkie paczki zostaly uszkodzone, jestem zmuszony oddac wam kase, zrobie przelewy nakonta wasze"

wiadomość z dnia 2 stycznia, dzisiaj 7.01 a kasy jak nie było tak nie ma:) przystaję na Wasze zgłoszenie do niebieskich z dniem 15 stycznia tak jak wcześniej to było mówione. Wysłałem mu pieniądze 20.11.2014 więc czas mojej cierpliwości właśnie się zakończył.

Do innych: Jak zamierzacie coś brać od tego użytkownika, stanowczo odradzam :!:


PS. Zeby było śmieszniej wrzucił dzisiaj na nowo aukcje z częściami, więc chyba niezbyt uszkodzone....................

Stocek2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 02 paź 2011, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Lubelskie

Post autor: Stocek2 » 08 sty 2015, 11:50

Tighe, Zero jakiegokolwiek kontaktu.
Jak najbardziej aktualne. Jeśli do 15 nie przyjdzie do mnie kierownica (a raczej nie przyjdzie) wybieram się zgłosić sprawę na policję.

Awatar użytkownika
śmigacz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 266
Rejestracja: 11 sty 2010, 20:43
Lokalizacja: zamość

Post autor: śmigacz » 08 sty 2015, 17:07

Dziś dzwoniłem, odpisał sms ze jest za granica i wyśle zderzak do końca tyg
Zobaczymy.....

Awatar użytkownika
Fanthom
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 638
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Fanthom » 08 sty 2015, 21:46

Nie wiem jaka masz sieć ale jak masz Play to wejdz na play 24 i tam masz wykaz wszystkich połączeń razem z kierunkowymi wiec bedziesz wiedzial czy jest za granicą:)

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 08 sty 2015, 23:01

śmigacz, przed chwilą sprawdzałem, piku usunął swoje konto na OLX. Już przestałem liczyć, że zobaczę jakieś części czy kasę. Także dołączam się do stocek2.

Stocek2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 02 paź 2011, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Lubelskie

Post autor: Stocek2 » 09 sty 2015, 08:48

Mam potwierdzenie,że jego ogłoszenie było na olx. Zapis strony z wyświetlonym nr tel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga