Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 80 B3 91`1.6] Gaśnie gdy silnik się nagrzeje.

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategori a jest związane z silnikami benzynowymi i LPG
ODPOWIEDZ
Ryba3style
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

[Audi 80 B3 91`1.6] Gaśnie gdy silnik się nagrzeje.

Post autor: Ryba3style » 04 maja 2015, 16:51

Witam serdecznie.
To mój pierwszy post na tym forum. Mało znam się na mechanice pojazdu i zazwyczaj ufam mechanikowi. Jakiś czas temu padł mi gaźnik. Elektroniczny Pierreburg. Dałem go do jednego mechanika w Bydgoszczy który się tego podjął. Zregenerowała go w całości, inna membrana , przepustnica, korpus i przy okazji wymienił silniczek krokowy bo też był do niczego. Pd tamtego czasu silnik gdy się nagrzeję to gaśnie na wolnych obrotach tak jakby były zbyt niskie. Zarówno na benzynie jak i na LPG. Na benzynie nawet jeszcze gorzej. Nie wiem co robić każdy mówi coś innego albo po prostu mówi a jak juz ma cos zrobic to kicha. Gdy jeszcze mam wyłączone światła, radio, dmuchawe i nie chodzi wiatrak od chlodzenia, to jeszcze jakoś silnik pracuje, trzęsie się ale pracuje ale wystarczą włączone światła i jak nie będę trzymał nogi na pedale od gazu to gaśnie... jeżdżę tym samochodem 10 lat beż poważnej usterki a teraz gdy dzieje się takie coś zaczynam panikować bo nie chce się go pozbywać... :)
Proszę o pomoc, jeśli ktoś coś wie.... Pozdrawiam gorąco. ;-)
Nigdy nie rozstanę się z pierścionkami :) :) :)

zborek_k-kozle
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 472
Rejestracja: 01 lut 2012, 17:53
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Post autor: zborek_k-kozle » 01 cze 2015, 21:23

Witam, sprawdź, czy na czarnym kablu podłączonym do gaźnika masz plusa po kluczyku, bądź jest wcale nie podłączony ? Jest z lewej strony gaźnika. Mam na myśli elektro-dysze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga