Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[90 B4] Niedziałający centralny zamek. Schemat.

ODPOWIEDZ
barcwik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2015, 12:07
Lokalizacja: JG

[90 B4] Niedziałający centralny zamek. Schemat.

Post autor: barcwik » 30 cze 2015, 21:31

Witam. Jestem posiadaczem 90 B4 2.8 AAH (tak 90 B4 wersja kanadyjska). Jednym z problemów jest niedziałający centralny zamek. Problem polega na tym, że nie chce zamknąć sie ani otworzyć po przekręceniu kluczyka w żadnych drzwiach jak również bagażniku. Po rozebraniu boczków zobaczyłem z przodu po jednym sterowniku na stronę. Dokładnie takim. link Nie wiem dlaczego jest to sterownik z a4. Być może kanadyjskie wersje taki posiadały lub ktoś przełożył, jednak cała wiązka elektryczna i pneumatyczna wygląda na oryginalną. Na sterow iku od strony kierowcy jak również pasażera znajduje sie przycisk, który jak podejrzewam służy do ręcznego zamknięcia, jednak obydwa nie dawały oznak życia(zamieniłem je również miejscami). Dodam, że pompa znajdująca sie w bagażniku po zwarciu odpowiednich pinów zamyka wszystkie zamki, jednak albo mi sie nie udało znaleźć odpowiednich pinów albo nie otwiera. Poprzedni właściciel dołożył alarm, jednak nie mam do niego pilota. Jest wyciągnięty z niego bezpiecznik, który w ramach testu włożyłem, jednak poza zaświeceniem się dorabianej diody alarmu nic sie nie stało i centralny nie dawał żadnych oznak życia. Tak więc prosiłbym o pomoc jeżeli ktoś wie co może być przyczyną oraz o schemat oryginalnego centralnego (tylko teraz nie wiem czy od B4 czy A4) abym mógł wypruć ten dokładany alarm i połączyć wszystko tak jak wyjechało z fabryki. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga