Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Motosklep_Lim

Tylko użytkownik tego forum!
ODPOWIEDZ
Based
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2015, 10:24

[Sprzedawca] Motosklep_Lim

Post autor: Based » 01 paź 2015, 17:12

Hej,

znajomi likwidują dział samochodowy w swoim sklepie i sprzedają części po kosztach na allegro. Cały czas wystawiają nowe rzeczy, więc warto odświeżać ofertę. Na pewno dojdą łożyska i końcówki drążków. Jak przejrzą paski i stwierdzą, że nie są sparciałe, to będą też paski. Poza tym jakieś śpeje w stylu CB, czy anten.

Od siebie powiem, że zdjęcia są prawdziwe, a części widziałem na własne oczy i trzymałem w rękach, więc to nie jest oferta jakiegoś cwaniaczka, który wystawia na allegro rzeczy, które później zamawia na bieżąco z hurtowni, albo dorwał u chińczyka podróbki i sprzedaje jako MOOGi, albo BOSCHe.

Niektóre pudełka są przykurzone, albo przystrzępione - efekt leżakowania na półce przez dłuższy czas, bo nie zajmują się samochodami już chyba z rok, skupili się na skuterach i quadach.

Dodam, że nie robię po chamsku reklamy - prowizji z tego nie mam, bo i nie ma z czego, jak niektóre części są wystawione po dychu. Jak jednak modzi uznają, że to brzydka reklama i trzeba usunąć wątek, to zrozumiem i z pokorą przyjmę warna, czy co tam rozdają :)

Poniżej link do allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12831169

Pozdrówka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga