Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 80 B4 2.0B 94r.] mrygajace kontrolki

ODPOWIEDZ
misza1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 23 wrz 2007, 09:48
Lokalizacja: Wrocław

[ 80 B4 2.0B 94r.] mrygajace kontrolki

Post autor: misza1983 » 23 wrz 2007, 22:15

Witam, mam taki problem z moim audi - od momentu zakupu mrygaja jednocześnie lampka od klocków hamulcowych i lampka od temperatury (dwie górne w kwadracie gdzie jest tez lampka od oleju ) lampki te nieraz jednoczesnie gasna - najczesciej przy przejechaniu przez jakies nierownosci...nieekiedy caly czas sie swieca a niekiedy przez dlugi okres sie nie wlaczasja. dodam jeszcze raz ze mrygaja lub gasna one jednoczesnie (czy taka kombinacja w tym aucie cos oznacza? ) wszystkie plyny sprawdzone .... temperatura ok
druga sprawa - przy montazu radia niepotrzebnie wyjalem niemal kazdy bezpiecznik - potem zaczela mi sie swiecic caly czas kontrolka od ABS-u a kontrolka od Airbagu gasnie teraz po ok 2 min a wczesniej gasla po chwili... czy da sie jakos zlikwidowac ten blad bez ingerencji komputera...jak nie to gdzie moge znalezc we wroclawiu jakas stacje ktora mi to zrobi i ile mniej wiecej to koszuje ?
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 24 wrz 2007, 16:56

dolej płynu hamulcowego :-P


podepnij kompa i wszystko będziesz wiedział 8-)


nie wiem u kogo we wrocku :-/

gmao
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:44
Lokalizacja: Rzeszów/Podkarpackie

Post autor: gmao » 07 paź 2007, 19:47

czesc. jestem podobnie jak Ty użytkownikiem Audi 80 i mam podobny problem jaki i Ty miałeś. Otóż od jakiegoś czasu swiecą się mi po zapaleniu silnika ( rano, zwłaszcza gdy jest zimno) te dwie kontrolki : od hamulców i od płynu lekko mruga też od ładowania akumulatora....nie wiem co jest grane, smarowanie jest, płyny są ok, ładowanie też ok, czy mógłbyś mi powiedzieć jak sobie z tym poradziłeś? dzięki z góry...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga