Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Bystra] 13.03 - propozycja spotkania

Lokalna w/w grupa sympatyków Audi 80/90
Lady Paluś

[Bystra] 13.03 - propozycja spotkania

Post autor: Lady Paluś » 11 mar 2010, 00:14

Siemka. Zbieram chętnych na wypad do Bystrej w sobotę tj. 13.03. gdzieś koło godziny 15:00/16:00. Chciałabym połączyć dwa kluby Audi Śląsk z Audi 80.
Na początku proponowałabym spotkać się na parkingu Auchana bądź Tesco w Bielsku (do uzgodnienia), następnie lansik naszymi cudami po centrum, po czym od razu do Chaty na Groniu w Bystrej.

http://www.chatanagroniu.pl/index.php?p ... czma&hl=pl - tak wygląda ta miejscówka.

Można zrobić grilla na otwartym ogniu, napić się czegoś ciepłego, porobić zdjęcia, zagrać w siatkę o ile pogoda pozwoli :PP, itd.

Prosiłabym wszystkich chętnych o wpisanie się na listę :))


Z RACJI, ŻE ZA PÓŹNO DAŁAM PROPOZYCJĘ SPOTKANIA, PROPONUJĘ PRZEŁOŻYĆ WYPAD NA 27.03 - ZA DWA TYGODNIE !!!!

Pozdrawiam ;***

P.S
Jakby komuś godzina lub miejsce nie pasowało to pisać :)) wówczas tak się ustali, by wszystkim pasowało. <piwo>[/b][/u][/i]
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 13:47 przez Lady Paluś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ziemor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1456
Rejestracja: 12 paź 2007, 00:19
Lokalizacja: Bielsko

Post autor: ziemor » 13 mar 2010, 17:25

Lady Paluś pisze:No racja, troszkę za krótki czas, w dodatku spadł niespodziewanie śnieg ;/.
To w takim razie za 2 tygodnie zrobimy to spotkanie. Myślę, że nie będzie problemu załatwić knajpkę.

Tylko nim to zrobię muszę mieć pewność ile osób pojedzie z AŚ. Jeszcze będę pytać Klubowiczów z Audi 80. Nie wiem czy to wówczas będzie sens jak większość mi odmówi.
Najpierw wolałabym widzieć listę chętnych dopiero potem coś załatwiać.
1 - Jeśli chodzi o listę - to zobacz na temat w Audi80 o zlocie w Czechowicach nie było tam listy a przyjechało ponad 20 aut :)
Klucz do frekwencji jest w pracowitym rozsyłaniu zaproszeń - ja z Hexman'em wysłaliśmy około 200 zaproszeń
Jak dasz cynk na kluby : A6, A4, A8, A3, B2, i oczywiście Audiśląsk to będzie na pewno frekwencja

2 - Edycja tematu jest ważna - data w temacie i w pierwszym poście !!!

3 - Daj też mapkę gdzie to jest :

4 - bez rezerwacji chyba nie da rady - tam coś pisze o parkingu na 20 aut - no wiec tylko my się zmieścimy i koniec

5 - znalezienie miejscówki na mapie graniczy z cudem ale znalazłem <ok>
to jest na końcu ulicy Orczykowej - proszę korzystać a mapy (pomniejszyć ją by trafić na miejsce)
----------------------------------------------------------------------------------
http://mapy.zumi.pl/warstwy.html?turyst ... tive=false
----------------------------------------------------------------------------------

6 - Telefon do organizatora na parę dni przed zlotem w pierwszym poście być powinien umieszczony - jak ktoś się zgubi to na pewno nie trafi na miejsce

Miejscówka naprawdę przepiękna - ten zlot to by byłby wypad na cały dzień
Co do daty - może jeszcze odwlec datę w czasie - im cieplej tym lepiej

Awatar użytkownika
wampir1988
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 20 gru 2009, 22:59
Lokalizacja: okolice Oświęcimia

Post autor: wampir1988 » 22 mar 2010, 21:49

Noom może pierwszy weekend kwietnia bo robi się coraz ładniejsza pogoda. Pomysł z zaproszeniami jest świetny gdyby nie to zaproszenie pewnie by mnie nawet nie było w Czechowicach :-P
Jest:
Audi 80 B4 - 92' 1,9 TDI 1Z
VW TOURAN 1T1 - 06' 1.9 TDI
było:
AUDI A4 B5 - 96` 1.9 TDI AFN
AUDI 80 B3 - 90` 1.6 TD SB+

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga