Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Ciekawostka - 80 jako a'la muscle car

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 24 maja 2011, 23:58

subratri, ja Ci wytlumacze dlaczego inne marki nie biora przepisu na blache od starych audi... wszystko rozchodzi sie o pieniadze, po 10 latach ludzie sprzedaja kupione w salonie fordy i kupuja kolejne z przyzwyczajenia do marki, a jednak audicami ludzie na tym forum jezdza 20 lat i nie ma rdzy... piszesz o katoforezie badz podobnym tego typu technikom? zapraszam na slask pokaze Ci zdjecia pokorodowanych blach po tym zabiegu nawet trzy dni po malowaniu :mrgreen: dlaczego? bo im szybciej to sie zepsuje tym szybciej klient przyjedzie to naprawic o ile jest idiota i korzysta z uslug aso po skonczonej gwarancji bo tyle ma wlasnie wytrzymac ta balcha... zawsze myslalem ze jestes inteligentnym czlowiekiem, znajacym system zycia, ale chyba zycie poza krajem Tobie wlasnie postawilo klapki na oczy...


co do mlodziana, to ja juz nie mam sil, moglbys przestudiowac z grubsza forum, bo w dziale w ktorym pisales na pierwszej stronie znalazl bys audi 80 allroad, tyle ze b4 moze i mozna by sie bylo wzorowac, choc to mega limitowana edycja i nie wyglada tragicznie, ale nie no skad, wlazi sie z brudnymi buciorami i rozpanasza sie w nie swoim domu obrazajac wlascicieli i domownikow... co za ludzie :/ tak jak mowilem idz pouganiaj sie za kobitkami ;]

Awatar użytkownika
meir
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 927
Rejestracja: 17 lis 2008, 22:48
Lokalizacja: Tychy

Post autor: meir » 25 maja 2011, 00:09

Kolczat, Amen :)

Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Patrique » 25 maja 2011, 00:54

meir, Amen; Patrique, Amen ;) PS. Miałem komentować ale Kolczat, już odpowiednio skomentował i w pełni popieram. Dołączam się do prośby o zamknięcie tego tematu :mrgreen: .

Awatar użytkownika
subratri
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 723
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:57

Post autor: subratri » 25 maja 2011, 01:16

Kolczat pisze:subratri, ja Ci wytlumacze dlaczego inne marki nie biora przepisu na blache od starych audi... wszystko rozchodzi sie o pieniadze,
kolczat, no litości, przecież w samochodach nie ma ochrony katodowej ;-) a to jedyny sposób aby uchronić się przed elektrolizą. Czy to będzie ocynk czy blacha leżakowana w przeróżnych kompielach przez dziesięciolecia, wcześniej czy później zgnije.
Ja to wszystko rozumiem, ale nie rozumiem typa co myśli, że mu auto nigdy nie zgnije.
I nie rozumiem czemu autor dostał tutaj takie łoje.
Właściwie nie chciałem ale... Kolczat Twoje auto to dobry przykład. Masz słabego diesela a auto udaje super furę - zupełnie się odcinam od tego czy to dobrze czy źle, czy łądnie czy brzydko... zderzaki RS sportowy zawias... natomiast jak autor chce zrobić to samo tylko na amerykańską a nie niemiecką modłę to już wielkie bee.
to brak konsekwencji jest trochę... albo każdy robi auto pod siebie albo robi pod siebie pod warunkiem, że będzie zrobione jak wszystkie inne.
Poza tym... wyluzujcie trochę z tym "nie da się" bo za każdym razem jak chciałem coś zrobić to czytając to forum się nie da. Nie dało się stopu, nie da się zrobić dźwięku, NG nie działa na gazie... a u mnie to wszystko jest i działa...
To trochę tak jak z reklamą forda T, klient może kupić auto w dowolnym kolorze, pod warunkiem że będzie czarne.

Muszę to napisać jednak - mojej wyobraźni też brakuje, żeby ogarnąć B3 jako muscle car ale już nie raz mi tej wyobraźni brakowało a inni mieli jej w nadmiarze więc może w tym szaleństwie jednak jest logika??

Awatar użytkownika
pawelrybak15
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4321
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:15
Lokalizacja: Miasto
Kontakt:

Post autor: pawelrybak15 » 25 maja 2011, 01:30

Niech ktoś zamknie ten temat, bo już zmienił się w pocisk za pociskiem i to nie tylko po autorze, ale też inni sobie ciskają, strach pomyśleć co będzie dalej :evil:

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 25 maja 2011, 01:45

A ja nie rozumiem jakie powiązanie mają siateksy i inne duperele do muscle cara. Hei, też miałem kiedyś dziwne pomysły, dostajesz auto za free więc koszt kupna auta Ci odchodzi, pochodź po forach, masz jeszcze dużo czasu na jakieś modyfikacje, to nie ucieknie. Nie obraź się ale te plany co pokazałeś ni jak się mają do sylwetki B3, pooglądaj inne auta może zrodzi Ci się jakaś lepsza wizja, bo ta jest po prostu do bani.

subratri, ale napinka Ci się włączyła, zluzuj trochę, co z tego że są wizje jak mogą się okazać one niczym więcej jak wieś tuningiem, który w najlepszym wypadku skończy się stratą pieniężną właściciela, nie mówiąc ze nie odsprzeda takiego auta dalej. Wejdź sobie na PolskąJazde, tam ludzie też mieli wizje. Czepiania się kolczata auta też nie kumam, skoro auto ma niemieckie to idzie w niemiecki styl, chyba proste? mówisz tak jak byś sam jeździł jakimś potworem z 300KM pod maską. Każdy jeździ czym chce i robi w aucie to co chce, a takie fora jak te istnieją właśnie po to aby kogoś nakierować na dobrą drogę. Pozdro.

Awatar użytkownika
dr.lolek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1111
Rejestracja: 11 kwie 2009, 14:07
Lokalizacja: sandomierz

Post autor: dr.lolek » 25 maja 2011, 06:21

zrob se BUGGY to jest wyjscie;]

Zablokowany

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl