Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Gadzet - vinyl na maskę

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Zayebatsu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1271
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:15
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Post autor: Zayebatsu » 09 sie 2009, 16:56

meir pisze:rozumiem jak byś miał jakiś export ale nie germana !!


Tak prawdę mówiąc jesteśmy w Polsce a nie w germani więc german to też export :-P ale prawda lepiej jakieś grafiki :shock: wyglądają :shock: na japończykach. A co do Gholuma to nieźle to wygląda :mrgreen: ale na ciemnym lakierze na czerwonym troszke lipnie by grało. A może pordzewieć taki rat styl 8-) :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
Przemo95
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1323
Rejestracja: 22 sie 2008, 13:34
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Przemo95 » 13 sie 2009, 21:59

Zayebatsu, ja bym matował tego vinyla ale tylko numer 50 lub 16, nie słuchaj tych c mówią "a to wiochhhaa..." to naprawde ładnie wygląda :mrgreen: a zwłaszcza na masce b3 z glillem FK ;-)

bocianelos
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 04 sie 2009, 14:56
Lokalizacja: Oświecim

Post autor: bocianelos » 30 sie 2009, 17:07

Marcin19l pisze:jak miałem 15 lat to może mi sie to podobało
Ja mam tyle i mi sie nie podoba. :mrgreen: Jestem inny :?:

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 13:32

hmm mam podobne pytanie ale o coś delikatniejszego mi chodzi tzn coś takiego http://moto.allegro.pl/item729859726_su ... zorow.html mam czarna audiczke i wydaje mi się ze taka srebrna wstawka byłaby na miejscu ;P co o tym sadzicie?

Awatar użytkownika
tomekk666
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2009, 11:46
Lokalizacja: Iława

Post autor: tomekk666 » 13 wrz 2009, 13:57

Ja czegoś takiego nie nakleiłbym, bo to nie pasuje do naszych autek. Takie naklejki dobrze wyglądają w calibrach i paru innych furkach po wieś tuningu, ale i tak decyzja czy nakleisz należy do ciebie. Tylko wyraziłem swoją opinię na dany temat. Pozdro

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 14:42

wiem o co Ci chodzi ale moja chęć naklejenia tego nie jest bezpodstawna. Chcę zakryć to i owo na lakierze.Chodzi mi bardzie o bok mojej audiczki niż maskę. Ale zdanie na temat czegoś takiego na masce też się przyda. Mianowicie jest widoczne przebicie podkładu pod tą szybką obok (nad) wlewu paliwa a w samodzielne malowanie nie chcę się bardzo pchać zęby nie zepsuć lakieru który jest jeszcze w dobrym stanie. A swoją drogą to ile moze kosztować lakierowanie całej B3-jeczki?

Awatar użytkownika
Easyrider
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 240
Rejestracja: 12 mar 2007, 23:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Easyrider » 13 wrz 2009, 15:18

Lakierowanie całej budy to spokojnie 2 Kzł.


Co do tych winyli to moim zdaniem ma to TYLKO sens wtedy, kiedy cały samochód jest objęty jakimś konkretnym projektem tuningowym. Wtedy gustowny winyl (wcale niekoniecznie na masce) ma sens jak najbardziej.

Ja nie potrzebuję się aż tak wyróżniać, poza tym wolę przeznaczyć kasę na to, aby w autku wszystko było sprawne.
A także na... regularne MYCIE AUTA.

Ładniejsze seryjne czyste auto (zwłaszcza na ładnych czystych alu) od najbardziej odbajerzonego, ale brudnego. Sorki za OT.

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 15:31

heh nie ma za co :P w takim razie trzeba zbierać na malowanko te 2kola :/ bo w niektórych miejscach jest tragedia poprzedni właściciele chyba się tym bardzo nie przejmowali :/ a szkoda bo piękne autko a autko regularnie myję :P także do tego byś się nie mógł przyczepić :P

Awatar użytkownika
Easyrider
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 240
Rejestracja: 12 mar 2007, 23:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Easyrider » 13 wrz 2009, 18:20

Szczerze mówiąc na Twoim miejscu nie zbierałbym chyba na malowanie...
Lepiej sprzedaj tego '89, dołóż kilka tysięcy i kup coś z lat 90-tych, co lakierowania nie będzie wymagało.
Nie wiem w jakim stanie technicznym jest Twój wóz, ale przemyśl czy to dobra decyzja.

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 18:29

w sumie to ogólnie rzecz biorąc to nie jest tak tragicznie ale te niektóre miejsca psują efekt wyglądu całego auta :/ ja się strasznie przywiązałem do mojej audiczki :P nie bardzo bym chciał ją sprzedawać :P bo jeszcze długie lata pojeździ a jak dorwie ją ktoś kto nie umie poszanować auta to po niej dosłownie

Awatar użytkownika
Zayebatsu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1271
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:15
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Post autor: Zayebatsu » 13 wrz 2009, 18:55

Arten, powiedz mi tak czy chcesz by ta naklejka była na całą maskę czy tylko na kawałek jakiś mały jest to duża różnica. Byłem ostatnio na zlocie aut USA i był pokaz malowania artystycznego naprawde ciekawe projekty o wiele lepiej wyglądające od naklejki która po jakimś czasie wyblaknie tyle że mały minus malowanie maski z przygotowaniem to jest wyrównanie podkład itp koszt około 1tys troche dużo :-/ ale zato klapka wlewu 60zł :mrgreen: więc jesli np masz coś na bokach to bym proponował jakieś małe "arcydzieło" niż naklejka.

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 20:00

autko jest czyściutkie od jakichkolwiek naklejek i grafik jak na razie jeszcze się zastanowię co z tym fantem zrobić ;-) graficzka byłaby lepsza ale koszty grają rolę niestety :/

Adrian_73

Post autor: Adrian_73 » 13 wrz 2009, 20:09

ciekawe ten naklejki ale lepiej pomalować maske

Awatar użytkownika
Easyrider
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 240
Rejestracja: 12 mar 2007, 23:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Easyrider » 13 wrz 2009, 22:27

Arten pisze:w sumie to ogólnie rzecz biorąc to nie jest tak tragicznie ale te niektóre miejsca psują efekt wyglądu całego auta :/ ja się strasznie przywiązałem do mojej audiczki :P nie bardzo bym chciał ją sprzedawać :P bo jeszcze długie lata pojeździ a jak dorwie ją ktoś kto nie umie poszanować auta to po niej dosłownie
No cóż, rozumiem, sam byłem przywiązany do mojej B3. To jednak tylko (aż?) samochód. Kiedyś i tak będziesz zmuszony go sprzedać. Wybór należy do Ciebie :)

Awatar użytkownika
Arten
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2009, 11:31
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Arten » 13 wrz 2009, 22:33

w moim przypadku aż bo mam ją od 1,5 roku tak jak prawko ;) więc wiesz ;-)

Adrian_73 napisał
ciekawe ten naklejki ale lepiej pomalować maske
do maski nic nie mam ale jakbym dał coś na bok to na maskę też by się przydało :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl