Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3] Lampy tylne - podwojone pozycyjne na przeciwmgielnym

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 08 kwie 2009, 11:27

No i bardzo dobry pomysł:D ja tak samo zrobię wstawię tam postojowe. Mój ojciec jest "starszy sierżant w spoczynku" i generalnie mówi że tylko idiocie będzie się chciało zwracać uwagę na postojowe Ledy niebieskie z przodu i brak przeciwmgielnego :lol:

Dlatego tez powiedział że mam sobie robić co chce a jak będą sie czepiać to mam "się popłakać i mówić że to tatki wozio" muahahah:D Nie no bez jaj ja jeżdżę całą zimą na postojówach ledowych mega niebieskich i nic. cały czas czekam <ok> teraz z Tyłu zrobię te 2 postojówki i będzie OK


Policjant tez człowiek(wielu kumpli ojca sami bawili sie "za młodu" w takie rzeczy) <piwo> <ok>

Awatar użytkownika
Kermit85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 583
Rejestracja: 05 paź 2008, 10:56
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Kermit85 » 08 kwie 2009, 21:45

MaXuS - to ja trafiłem na takiego idiotę, który chciał mi zabrać dowód za niebieskie postoje z przodu (w innym aucie), ale po krótkiej pogadance o tym jakie są dopuszczone do ruchu kolory świateł, puścili mnie i polecili zmianę postojowych na zwykłe bo jak trafię na prawdziwego skór.. to mi dowód zabierze bez gadania i mandacik wlepi ;-)

Awatar użytkownika
Grzegorzbielsko
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 647
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:18
Lokalizacja: bielsko-biała

Post autor: Grzegorzbielsko » 08 kwie 2009, 22:04

Kermit85 pisze:polecili zmianę postojowych na zwykłe bo jak trafię na prawdziwego skór.. to mi dowód zabierze bez gadania i mandacik wlepi
Tak na serio Panowie to ja jestem za kolorem białym z przodu, inne kolorki typu niebieski zielony mnie lekko drażnią :-/ po prostu chce w ciemności widzieć czy to jedzie/stoi przodem auto czy ufo bądź Luftwaffe atakuje :mrgreen:.

Natomiast na 100% jestem za zabieraniem DR kretynom którzy dają czerwone postojówki z przodu :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl