Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Zegary - podswietlenie

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
malymoto
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 56
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:55
Lokalizacja: Lubelskie

[b3/b4] Zegary - podswietlenie

Post autor: malymoto » 02 gru 2008, 19:55

Zapraszam do komentowania ...
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 13:21 przez malymoto, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 02 gru 2008, 20:03

...daje po gałach :-/

Awatar użytkownika
8S3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 579
Rejestracja: 15 lip 2007, 18:34
Lokalizacja: Bełchatów/W-wa
Kontakt:

Post autor: 8S3 » 02 gru 2008, 20:04

Wolę oryginalne czerwone

Awatar użytkownika
maniekmac
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 520
Rejestracja: 15 paź 2008, 17:41
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Kodeń

Post autor: maniekmac » 02 gru 2008, 21:20

ja też wole oryginał "czerwony". Na liczniku chyba widać delikatne punktowe świecenie - ale jak kto lubi. tak miałem w a6

Awatar użytkownika
zgredek27
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 747
Rejestracja: 10 gru 2006, 17:32
Lokalizacja: Południe

Post autor: zgredek27 » 02 gru 2008, 21:38

No ja pi****erdziu...juz różne dziwne tematy tutaj widziałem. Ale ostatnio to już masakra. Do autora tematu...co mamy CI ocenić? Kolor zegarów? Przekłamany przez aparat fotograficzny? Czy ten niebieski który wg mnie jest paskudny? Ale to Tobie sie ma podobać. Przecież nie zmienisz podświetlenia bo nam się nie podoba...dzizys... demokracja, wolność słowa ale niektóre tematy mnie zabijają.


PS dodam że chyba co drugie forumowe b4/b3 ma wpakowane kondomiki lub diody lub coś jeszcze innego porezane w zegarach (WIĘC KOLEJNY TEMAT TEGO TYPU UWAŻAM ZA ZBĘDNY.)*

Wybaczcie...ale ostatnio aż czuje niechęć przy wchodzeniu na to konkretne forum... a szkoda bo było i jest wysoko jeśli chodzi o merytoryke. Mówmy nie takim tematom...

* - nie zgodne z Regulaminem!
Ostatnio zmieniony 02 gru 2008, 22:45 przez zgredek27, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maniekmac
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 520
Rejestracja: 15 paź 2008, 17:41
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Kodeń

Post autor: maniekmac » 02 gru 2008, 21:53

zgredek właśnie dzięki takim postom jak Twój te fora robią się bardzo pretensjonalne.(tak jak na audiklubie np) Nie każdego stać od razu na swap silnika czy nie kazdy potrafi rezać jakieś wielkie mody więc cieszy się chłopak z pracy jaką wykonał i słusznie (rozebrał i złożył czyli poznał w jakims stopniu swoje auto) chce usłyszeć opinie to mu ją napisz a jak nie masz nic do dodania to zamknij posta i otwórz dla Ciebie o ciekawszej tematyce i tyle. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PawelG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 713
Rejestracja: 06 lut 2007, 21:55
Lokalizacja: kraków

Post autor: PawelG » 02 gru 2008, 22:39

zgredek27, ma racje, takie pierdoły to można w swoim wątku pokazywać. A tu robi się śmietnik.

PS. niebieskie źle wygląda, ale rozumiem że chciałeś zrobić pod radio.

Awatar użytkownika
gniado
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 394
Rejestracja: 08 mar 2008, 10:47
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: gniado » 02 gru 2008, 22:44

jeśli o mnie chodzi to mi sie nie podoba.

zabawnie wygląda też to, że pokrętła po lewej i prawej stronie są niebieskie, a "zime" powietrze na środkowym pokrętle jest.. czerwone :-)

[ Dodano: 2008-12-02, 22:45 ]
malymoto pisze:PS. niebieskie źle wygląda, ale rozumiem że chciałeś zrobić pod radio.
dlatego kupuje się radio z czerwonym podświetlaniem. heh.

Awatar użytkownika
PawelG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 713
Rejestracja: 06 lut 2007, 21:55
Lokalizacja: kraków

Post autor: PawelG » 02 gru 2008, 23:02

gniado pisze:powietrze na środkowym pokrętle jest.. czerwone :-)
Tak jest w ori - tylko kropka jest niebieska. <ok> (jest kilka wersji tych paneli)

Awatar użytkownika
gniado
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 394
Rejestracja: 08 mar 2008, 10:47
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: gniado » 03 gru 2008, 00:06

a ja zawsze myślałem że to się na niebiesko świeci, aż sprawdze jutro :D

a.milewski.mm

Post autor: a.milewski.mm » 03 gru 2008, 09:40

maniekmac pisze:tak miałem w a6
Nio i pięknie. Bardzo ładnie wygląda - z gustem.

malymoto
co sądzicie o takim podświetleniu?
To co zrobiłeś ze środkowym panelem pochodzi pod wieś tuning. Jak Tobie się podoba, to se jeździj, dla mnie masakra, w maluszku lepsze bo nie napitala tak po gałach.

Awatar użytkownika
zgredek27
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 747
Rejestracja: 10 gru 2006, 17:32
Lokalizacja: Południe

Post autor: zgredek27 » 04 gru 2008, 17:28

maniekmac pisze:zgredek właśnie dzięki takim postom jak Twój te fora robią się bardzo pretensjonalne.(tak jak na audiklubie np) Nie każdego stać od razu na swap silnika czy nie kazdy potrafi rezać jakieś wielkie mody więc cieszy się chłopak z pracy jaką wykonał i słusznie (rozebrał i złożył czyli poznał w jakims stopniu swoje auto) chce usłyszeć opinie to mu ją napisz a jak nie masz nic do dodania to zamknij posta i otwórz dla Ciebie o ciekawszej tematyce i tyle. Pozdrawiam
A czy ja mowie o swapowaniu od razu? Po prostu jak ja zmieniam zaroweczki, wrzucam blende od 90tki czy rezam ringi na zegary to nie wrzucam takiego tematu jeśli ktoś już to robił. Dla mnie forum jest do dzielenie sie informacjami a nie powielaniem ich 5milionow razy bez celu, co wprowadza jedynie chaos i uniemożliwia znalezienie czegokolwiek merytorycznego w szukajce. AKP... co do AKP, tam od 1 moze 1,5 roku robi się taki syf jak tutaj...coraz głupcze tematy, bez głębszego celu. Bo sie w szukajke nie chce wejść.

Temat ten uważam za jeden z wielu do nabijania sobie postów... co niektórym imponuje.

Awatar użytkownika
luk_OP_Q89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1288
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:45
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: luk_OP_Q89 » 04 gru 2008, 17:59

zgredek27,jedni mają większe doświadczenie i mogą "wnosić na forum same skarby.." i chwała im za to,bo są lokomotywą forum technicznego i pomagają innym,a drudzy robią pierwsze kroki i są ciekawi opinii tych pierwszych przedewszyskim.Włożył chłopak serce w robote to oceniać,podpowiedzić co zrobić lepiej a co inaczej itp.A jak zjedziesz człowieka jednego drugiego to na forum będzie garstka ludzi pisać a reszta pasywną czytelnie odstawiać i tyle.Chyba nie o to chodzi w społeczności posiadaczy Audi 80?Dobrze że jesteś połapany i taki temat cię nudzi,super.Ale jest pare osób które odkrywają dopiero tematy dla ciebie oczywiste.A jeśli przyjmiemy zasade że jeśli w "szukajce" jest jeden skuteczny sposób na naprawe czy rezanie,i drugi czy trzeci raz tematu nie ma co podejmować,to skąd nowe pomysły,rozwiązania.Troszke cierpliwości i zrozumienia dla mniej doświadczonych kolegów ;-) Pozdrawiam <ok>

noorbi

Post autor: noorbi » 04 gru 2008, 18:47

Kolor podświetlenia według mnie totalnie nie pasuje do 80.

Odnośnie tego czy temat jest beznadziejny, powiem tak, Moderatorzy o tym decydują czy coś jest zgodne z regulaminem i czy ma prawo istnienia. Więc niech tak zostanie...

Zablokowany

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl