Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ALL] Dobry tapicer

ODPOWIEDZ
dudek2313
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 136
Rejestracja: 23 cze 2008, 22:16
Lokalizacja: Suchedniów

[B4 ALL] Dobry tapicer

Post autor: dudek2313 » 18 lip 2008, 07:23

Witam, szukam dobrego tapicera w okolicach kielc, mam mala dziurke na oparciu fotela kierowcy i troche mnie to wkurzac(kolega sie smieje przez to ze kupilem zloma) :mrgreen: Jak mozecie kogos polecic to jestem otwarty na propozycje.

majek13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 104
Rejestracja: 13 lis 2007, 15:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: majek13 » 18 lip 2008, 09:49

Obok Intercars jest mała budka - kilku młodych chłopaków zajmuje sie tapicerką - terminy w miarę normalne, efekty ich pracy ocenisz na miejscu (pod budką kiedyś stało BMW z uszytą przez nich tapicerką).

Naprzeciwko Izny Wytrzeźwień jest hurtownia tapicerska - właściciel posiada też zakład w innym miejscu ale terminy kosmiczne.

Usługa Cię będzie kosztowała ok. 80-100 zł - tyle co fotel w nienaruszonym stanie ze szrotu ;)

Awatar użytkownika
samsonb4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2008, 10:14
Lokalizacja: Łazy

Post autor: samsonb4 » 18 lip 2008, 13:16

Mój kuzyn zajmuje się obszywaniem, ale jest z Nowego Sącza. Gdyby kogoś interesowało obszycie skórą lub welurem kierownicy, mieszka na lewarek skrzyni biegów lub Całego Samochodu kontakt u mnie na pw. A oto efekty jego pracy, co prawda to nie samochód ale taki pas był robiony dla Pawła Mąciwody z zespołu Scorpions oraz dla Wojciecha Pilichowskiego. Pełen profezjonalizm. http://www.allegro.pl/item395496488_pas ... ustom.html

noorbi

Post autor: noorbi » 18 lip 2008, 15:12

dudek2313 daj sobie spokój z obszywaniem, lepiej kupić tapicerkę używaną albo nawet cały fotel. Koszt taki sam a materiał będzie identyczny, tapicer tak nie dobierze.

jerry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 16 sie 2007, 01:54
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: jerry » 20 lip 2008, 23:13

Mieszkam koło Kielc. Mam namiar do gościa który rozbiera i sprzedaje na części rozbitki. Niedaleko trasy 74 na Łódź, ok 20 km od Kielc.Sam coś u niego kupowałem, chyba moduł zapłonowy. Mówi że rozebrał trzy B3, a jego szwagier obok miał dwie B4 na części. Jak chcesz Ci wytłumaczę co, jak i gdzie. Najlepiej wyślij jakiś namiar nagg, nawet jak jestem niedostępny. Odezwę się jak przeczytam. No bo z tym szyciem to bym nie polecał. Lepiej jak używany oryginał nie będzie, a za skasują co najmniej x2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga