Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80/90 B3]jak otworzyc drzwi tylne ??

ODPOWIEDZ
neon-n3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:56

[80/90 B3]jak otworzyc drzwi tylne ??

Post autor: neon-n3 » 08 paź 2007, 07:53

Witam
Mam taki problem. Nie moge otworzyc dzrzwi tylnych w audi b3 r88. Powodem jest to ze dzrzwi zostaly zamkniete na ten rygielek a nastepnie zostal on wyrwany lub sam wypad tego nie wiem. Faktem jest ze nie chca sie otworzyc. Czy ktos moglby mi podpowiedziec jak to zrobic lub moze wie ile u mechanika bedzie mnie to kosztowalo? dzieki

Przeczytaj proszę regulamin i popraw temat wątku. Popraw też profil bo w B3 nie było silników ABK. Dziękuję Danek.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2007, 13:39 przez neon-n3, łącznie zmieniany 2 razy.

Misiek_Stce
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 964
Rejestracja: 25 sty 2007, 00:42
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Misiek_Stce » 08 paź 2007, 07:57

zajzyj do opcji szukaj bo juz taki temat byl... jednemu koledze własnie to się stało i mu pisałem jak ma prubowac...

wikitajec
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2007, 15:52
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: wikitajec » 08 paź 2007, 09:47

Witam Mialem identyczny przypadek z dzwiami tylnymi Powiem Ci od razu, ze absulutnie nic Ci nie da proba wkladania tam jakiegos druta lub innych podobnych rzeczy w celu otworzenia drzwi lub pod podwarzenia rygielka Oto co musisz zrobic: bierzesz krzyzaka i odkrecasz klamke( sruba znajduje sie za uchwytem), gdy juz ja wyciagniesz z tapicerki beda szly dwie linki w bialej plastikowej obudowie Pierwsza z nich jest do klamki, a ta dolna jest wlasnie do rygielka ( w razie czego to poruszaj klamka i zobacz ktora linka ,, pracuje" bo moze byc u Ciebie na odrwot z tymi linkami) Nastepnie nozykiem przetnij ta obudowe plastikowa tak aby sie dostac do linki i chwyc ta linke obcegami lub jakimis cążkami i dosc energicznie pociagnij w strone przednich drzwi To powinno odblokowac rygielek i otworzysz spokojnie drzwi Gdy juz sie nameczysz z tym i uda ci sie otworzy drzwi to rozkrec tapicerke tych drzwi ( czyli wykrec jeszcze pokretlo do szyby, podlokietn9ik i sruby na rantach) i pociagnikj ja ku gorze to wyskoczy z prowadnic i masz ja sciagnieta. Prawdoppodonie bedzie polamany mechanizm od rygielka ,ale jestr to latwe do naprawy Bedziesz musial pewnie wkrecic zamaist plastikowej sruby metalowa
Powodzenia ! jak cos to pisz ,bede popoludniu

Awatar użytkownika
Danek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3410
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:17
Imię: Damian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.2 KK
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: Danek » 08 paź 2007, 14:14

Panowie proszę bez porad jak otworzyć zamknięte auto :-x :-( . Forum czytają różni ludzie. Doświadczony złodziej nie potrzebuje takich rad, ale jakiś początkujący "gówniarz"? Jeśli już takie porady to na priv proszę.

Awatar użytkownika
zserty
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 929
Rejestracja: 08 kwie 2007, 16:17
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: zserty » 08 paź 2007, 20:57

Danek, ale kolega wikitajec opisał jak to zrobić, ale od środka samochodu.
Nie sądzę aby młodociani zagniewani, robili coś podobnego jak już się dostaną do środka.

Awatar użytkownika
Danek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3410
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:17
Imię: Damian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.2 KK
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: Danek » 08 paź 2007, 21:43

To była ogólna uwaga do pozostałych, którzy chcieliby doradzić jak to zrobić od zewnątrz, a taki post "wyciąłem" i stąd uwaga. Do Kolegi Wikitajca nie miałem uwag. Jeśli odebrał to do siebie to sorry. To była uwaga, żeby czasem komuś nie przyszło do głowy na ogólnym forum opisywać sposobów dostania się do zamkniętego autka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga