Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] KLIMATRONIC

ODPOWIEDZ
Tom_s
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:29

[B4] KLIMATRONIC

Post autor: Tom_s » 14 mar 2007, 13:13

witam

czy ktoś na forum posiada zamontowany klimatronic w aucie? W mojej B4 (jestem jej posiadaczem od tygodnia) jest coś dziwnego, albo klimatronic jest nieoryginalny albo sam nie wiem :))) Problem w miejscu gdzie powinien być filtr przeciwpyłkowy/kabinowy. Czy macie fotki jak oryginalnie wygląda silniczek domykający klapkę dopływu powietrza z zewnatrz (tej zaraz pod filtrem). W mojej nad klapka jet zamontowany silniczek ktory to ją domyka przy uruchamianiu obiegu zamknietego. Ale jest tak zamontowany ze problem jest z wsadzeniem juz filtra. Jesli posiadacie jakies foto, będę wdzięczny. Zastanawiam sie czy przez te kilka lat ktos sobie sam tej klimy nie zmajstrował, choć co prawda działa bardzo ok.

Awatar użytkownika
Bondek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 104
Rejestracja: 07 gru 2006, 23:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bondek » 15 mar 2007, 11:28

Wymieniałem filtr przeciwpyłkowy pewnie z pół roku temu, ale nie było tam żadnego silniczka nad klapką - tego jestem pewien, nie mam niestety zdjęcia.
Oczywiście auto z klimatronikiem.
Pozdrawiam
Bondek ABK '93

Tom_s
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:29

Post autor: Tom_s » 15 mar 2007, 16:36

to może w moim ktoś rzeźbił i klimatronic sobie dorobił :/ Wstawie za jakis czas fotki jak to u mnie wygląda

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 16 mar 2007, 08:20

Sądząc po oznaczeniu silnika 1Z to masz TDI a w tych silnikach nie było fabrycznych klimatroników. Spotkałem sie że w autach z włoch są klimatroniki ale to są dokładane i mają zupełnie inny panel sterujący

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga