Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3/B4 all] Wyświetlacz komputera

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seb100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 92
Rejestracja: 02 sie 2007, 08:50
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin

[B3/B4 all] Wyświetlacz komputera

Post autor: seb100 » 03 sie 2007, 08:03

Mam pytanko?

Co oznaczają pozycje które mozna zonaczyc na wyświetlaczu komputera. Szczególnie interesuje mnie ta strzałka z oznaczeniem ltr i strzałka z narysowanym zegarkiem. Po jak zresetuje tą pozycje to nalicza mi czas jazdy ale po 2 godz zaczyna migac 2:00 i przestaje jak przełacze na chwilke na inna funkcje, ale po powrocie do tej funkcji zegara pokazuje mi jakieś np 6:38 i nie wiem o co chodzi?
Ostatnio zmieniony 03 sie 2007, 09:22 przez seb100, łącznie zmieniany 1 raz.

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 03 sie 2007, 10:05

ta pierwsza to ile możesz przejechać na pozostałym w zbiorniku paliwie a ta druga czas jazdy od ostatniego kasowania. Nie wiem dlaczego tak dziwnie sie zachowuje

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 03 sie 2007, 21:11

WOJTEK26 pisze:ta pierwsza to ile możesz przejechać na pozostałym w zbiorniku paliwie a ta druga czas jazdy od ostatniego kasowania. Nie wiem dlaczego tak dziwnie sie zachowuje
Nie prawda :-P

Strzałka z oznaczeniem ltr pokazuję ile litrów spaliłeś od momentu uruchomienia silnika, zeruję się automatycznie po zgaszeniu silnika.
Natomiast strzałka z zegarkiem to czas jazdy, po 2h ciągłej jazdy włącza się alarm, aby się zatrzymać i odpocząć, można go zignorować i wówczas włączy się znowu po 4h, można też zatrzymać się na 15minutowy postój i po 4h już się nie włączy ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga