Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 b4 2.0 ABT+lpg]Blad kompa lpg

Wszystko co związane z LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adam28k
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 209
Rejestracja: 08 lis 2007, 22:31
Lokalizacja: Warmia Mazury

[80 b4 2.0 ABT+lpg]Blad kompa lpg

Post autor: adam28k » 06 sty 2008, 15:18

Witam szanownych klubowiczow.Mam maly problem z moja B4.Zalozylem 2 miesiace temu lpg II generacja Landi Larenzo.Na kotrolce w kabinie pokazuje mi blad w pracy instalacji sygnalizuje to miganiem diody gazu(tak wyczytalem w instrukcji)To jakis tryb diagnostyki czy cos.Zglaszam sie wiec do specow co mi to zakladali oni podpinaja mnie pod kompa i mowi ze sonda dala jakis blad ityle ale usunac go nie potrafi!!!Pytam go wiec czy lambda aby sprawna?Mowi ze tak.To o co tu chodzi????Odeslal mnie z kwitkiem mowiac ze nic powaznego sie nie dzieje:Mozna jezdzic.Ma sie skontaktowac z technikami z LANDI .Zaczynam zalowac ze u nich zakladalem chociaz firma ma dobra opinie w moje okolicy i nie dziala od wczoraj tylko juz kupe lat.Normalnie rece opadaja.Z gory dziekuje za pomoc Obrazek
ADAM

Dobry_K
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 204
Rejestracja: 31 lip 2007, 23:57
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Dobry_K » 06 sty 2008, 15:27

Ale auto chodzi na gazie czy nie chodzi w ogole. Poza tym nie wiem czy jak bys odlaczyl na jakis czas wszystko od akumulatora czy to by nie pomoglo. Zawsze mozesz sprawdzic bo nic sie przez odlaczenie nie moze stac, pozdro

Awatar użytkownika
adam28k
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 209
Rejestracja: 08 lis 2007, 22:31
Lokalizacja: Warmia Mazury

Post autor: adam28k » 06 sty 2008, 16:42

chodzi na gazie normalnie.Tak tez powiedzial mi gosc s zakladu.Tyle ze ten blad wywala sonda ktora ponoc sprawna jest :-/ Dzieki za wskazowke
ADAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasilanie LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga