Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Brak powietrza

Wszystko co związane z LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PROsioł
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 75
Rejestracja: 01 mar 2016, 17:40
Lokalizacja: Jarosław

[B4 2.0 ABT] Brak powietrza

Post autor: PROsioł » 24 mar 2016, 18:35

Witam po raz kolejny (stary temat https://audi80.pl/topics80/b4-20-abt ... t99514.htm) TERAZ powstał całkowicie nowy problem czyli auto nie chodzi na gazie ani na ciepłym ani na zimnym ale jest mały haczyk jak ściągniemy obudowe filtra powietrza auto chodzi, po prostu ideał na benzynie na gazie pali na strzała po całej nocy gdzie jakby nie patrzec w nocy są minusowe temperatury, auto ma za mało powietrza, gdy chodzi na gazie jak zamkniemy ttą obudowe auto za około minucie-trzech sie dusi i gaśnie srprawdzałem cisnienie na cylindrach myślałem ze tam problem ale pokazuje od 11 do 11,5 bara nie ma sie czego czepic odmy odłączane, wszytskie czujniki jedynie termostat do wymiany i nic wiecej, instalacja została wymieniona 3 razy, ten co mi zakładał powiedział że zgłupiał i nie wie co sie dzieje i że najwyżej ooda mi kase i ściagnie instalacje, ale w sumie autko troche dużo paliło benzyny i moze to przez to ale w czym ktwi problem ? słyszałem że od kolegi że był podobny przypadek i założyli stożkowy filtr powietrza i pomogło, co wy na to wszytsko ?

Gaz I generacji, auto zaczęło naprawdę zasuwać myślałem że 200 nie pojedzie ale teraz na benzynie bez oczywiscie obudowy to zrobiła, to dosyc dużo jak na 90 konny silnik z 92 roku, i wątpie zeby dziadek w niemczch robił jakieś chip tuningi na niej (tak dziadek, wiem bo sam sprowadzałem)
Dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
jomiskin13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2015, 20:41
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: jomiskin13 » 08 kwie 2016, 08:34

Skoro bez górnej obudowy chodził to może filtr powietrza wyciągnij i załóż obudowę i zobaczymy czy bd działać. Bo sprawdzałeś smoka (te rury co idą do filtra)?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasilanie LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga