Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] regulacja gazu 1 gen

Wszystko co związane z LPG
ODPOWIEDZ
czarekHD
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 369
Rejestracja: 11 lut 2016, 21:33
Lokalizacja: Białystok

[B4 2.0 ABT] regulacja gazu 1 gen

Post autor: czarekHD » 20 kwie 2018, 19:40

Witam,problem polega na tym że moje abt pali ok.14-15 litrów przy jeździe do 2000-2500 tysiąca obrotów,i na zimnym silniku jakby się dławił przy wciskaniu gazu. Wiem że trzeba zaczekać aż się nagrzeje ale inni nie mają tego problemu. kombinuje z ustawieniem śruby od zimy i wciąż nie mogę tego ustawić tak żeby było dobrze. parownik tomasetto at07 który nie ma najechane więcej niż 15 tysięcy uprzedzając pytania. Jest jakiś patent żeby to w końcu doprowadzić do porządku ?

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4659
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 20 kwie 2018, 20:06

Ustawiałeś wg. jakiejś sensownej procedury czy na chybił-trafił?
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

czarekHD
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 369
Rejestracja: 11 lut 2016, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: czarekHD » 20 kwie 2018, 20:21

generalnie wcześniej był krokowiec,ale obroty mi na tym falowały to wstawiłem śrubę. a regulowałem tak że pojechałem na pustą drogę i patrzyłem jak jedzie,i obserwowałem na jaki kolor wypalają się świece po jakimś tam dłuższym czasie,oznaczyłem na śrubie w jakim położeniu w miare sensownie jedzie i od tego punktu przykręcałem albo odkręcałem ale idealnie tak żeby mało palił i się nie dławił na zimnym nie mogę ustawić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasilanie LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga