Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 Coupe NM] Oboje amortyzatorów tylnych.

ODPOWIEDZ
Filip20V
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 18
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:09

[B3 Coupe NM] Oboje amortyzatorów tylnych.

Post autor: Filip20V » 11 lut 2016, 21:12

Witam,
Czy ktoś orientuje się jak rozwiązać sprawę odbojów amortyzatorów tylnych w quattro?
Każde moje poszukiwanie kończyło się porażką ponieważ tych części już nigdzie nie ma mimo iż widnieją w katalogu intercars natomiast nie można ich zamówić bo na magazynie pustki.

Z tego co się w miarę orientuję A4 B5 posiada niemalże identyczne zawieszenie tylne natomiast co z odbojami??

Według tego co do tej pory znalazłem to jest numer: 857412131A

Czy ktoś jest w stanie pomóc mi coś dopasować??
I still need a turbo...

Online
Awatar użytkownika
Leo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3792
Rejestracja: 06 mar 2008, 01:05
Imię: Adam
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 3B
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Leo » 11 lut 2016, 23:05

przecież w aso to kosztuje grosze (jak na aso). 84 zł brutto około (mam stary cennik)
Audi Coupe S2 - 400 KM , 440 Nm
Garrett 3071R @1.7 bar, injectors 525ccm, 7A exhaust cam, custom IC, radiator, Bosch 040 fuel pump...

Audi Way of Life!

iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000 :P

Filip20V
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 18
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:09

Post autor: Filip20V » 12 lut 2016, 21:31

Leo pisze:przecież w aso to kosztuje grosze (jak na aso). 84 zł brutto około (mam stary cennik)
Dzięki, jutro dzwonie do Wrocławskiego serwisu i zdam relacje co i jak.
I still need a turbo...

Awatar użytkownika
VinCe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 263
Rejestracja: 01 lip 2011, 22:07
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Post autor: VinCe » 12 lut 2016, 23:53

a nie mozna dobrać jakiegoś uniwersalnego? nie wydaje mi się zeby było to coś trudnego

Filip20V
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 18
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:09

Post autor: Filip20V » 13 lut 2016, 09:02

Leo pisze:
Audi Centrum Wrocław podało mi informacje iż części zostały wycofane z produkcji i oni nie są w stanie ich w żaden sposób dostać, zostałem przekierowany do serwisy VW na dział Classic w poniedziałek mam dostać informację czy w ogóle coś będzie.
VinCe pisze:a nie mozna dobrać jakiegoś uniwersalnego? nie wydaje mi się zeby było to coś trudnego
Dlatego też zgłosiłem się tutaj chociażby ze względu na doświadczenie forumowiczów w kwestii tych aut i ze względu na inne osoby, być może ktoś kiedyś też znajdzie się w takiej sytuacji ;)
I still need a turbo...

Awatar użytkownika
hubertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 335
Rejestracja: 06 mar 2011, 00:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hubertm » 13 lut 2016, 11:40

Witam,

Numer częsci się zgadza i mają...
http://trshop.audi.de/konakart/SelectPr ... model=0001

..,albo napisz @ do dilera Willy Tiedtke z Hamburga. On ma sporo tego czego już niby nie ma w bardzo dobrych cenach i chętnie wysyła po wpłacie na konto...

Również jestem zdania żebyś coś dobrał pasującego,-nowego ze sklepu z kraju z bardziej bieżących dostaw..,-bo część zamówiona/ściągnięta z zagranicy będzie najprawdopodobniej baaaardzo stara. A to przecież cześć gumowa,-wiec wiek,-latami długimi magazynowanie jej wyjątkowo nie służy.

Pozdrawiam.
HM

Filip20V
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 18
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:09

Post autor: Filip20V » 08 mar 2016, 18:47

Witam!
Temat na chwilkę ucichł ponieważ dopiero niedawno dostałem odpowiedź od firmy Poliuretany Olkusz. Otóż chciałem aby wykonali odboje pod zamówienie natomiast dostałem odpowiedź iż nie są w stanie zrobić tej części ponieważ musiałaby być wykonana z pianki a nie z pełnego poliuretanu ponieważ nie będzie tłumił uderzeń tylko je oddawał.
Kolejnym krokiem było rozpoczęcie szukania zamiennika odpowiadającego oryginalnej części okazało się że został on znaleziony szybciej niż myślałem. Według mojej oceny oraz sprzedawcy w sklepie z częściami będzie pasował odbój od BMW X5 E53, średnica tłoczyska pasuje w dolnej części otworu (w środku) jest tylko mały rant, jeżeli będzie przeszkadzał zostanie ścięty. Oto numer z BMW:

31 33 6 751 594

Mam nadzieję że temat kiedyś komuś się przyda, ze swojej strony chciałbym podziekować za zainteresowanie i pomoc.
I still need a turbo...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie tylne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga