Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 PM] wygięta belka tył

ODPOWIEDZ
Sebandi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 258
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:25
Lokalizacja: Zieluń

[B3 PM] wygięta belka tył

Post autor: Sebandi » 28 sty 2012, 18:38

Witam otóż koledzy mialem ostatnio mały wypadek walnełem audiczko bokiem w słup i krawężnik kołem boczek wyklepany od słupa, koło od kraweżnika proste bo walnelem opona chciałem wejsc na recznym na lodzie w zakret. Zagladałem pod spód i mam urwana jedna tuleje belki tylnej i wydaje misie jakby te ucho prawe z przciwnej strony uderzenia było krzywe przegiete do srodka pojazdu a drugie jest wporzo tuleja tez od strony udrzenia, jak myslicie czy mogło sie coś wygac belka czy uchwyt od tulei czy to tak poprostu było tylko tuleia walneła????????????

Awatar użytkownika
piekarelk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 181
Rejestracja: 08 lis 2009, 17:34
Lokalizacja: Warmia/Mazury

Post autor: piekarelk » 28 sty 2012, 21:05

Moze masz jakies fotki tego????Jak jest luz na tuleji to oczywiscie wymieniamy ja,mysle ze przy uderzeniu predzej poddaloby sie ucho belki. :-P
Audi to styl życia..To prestiż i elegancja....

Sebandi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 258
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:25
Lokalizacja: Zieluń

Post autor: Sebandi » 28 sty 2012, 21:17

Jutro wrzuce jakś fotkę,guma z tulei w ogóle sie wyrwała i do tego ucho tej belki gdzie jest ta tulej jest troche wygięte dotyka karoserii a z drugej strony ma nad to miejsca czy to może byc ze jest zerwana tulej i dlatego tak sie przesuneło do srodka te ucho , a od strony gdzie uderzyłem tulej jest dobra nie zerwana ucho tez na swoim miejscu tylko ????

[ Dodano: 2012-01-29, 11:52 ]
Do teg jest lekko wygiety drążek panhrada tulejka już wymontowana jutro zakłądam nową

[ Dodano: 2012-02-01, 11:49 ]
Koledzy po czym poznac ze mamy ugiętą belke z tyłu??????????

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie tylne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga