Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 AAH] Dziwne przeskoki przy kręceniu kierownicą

ODPOWIEDZ
szuszek83

[80 B4 AAH] Dziwne przeskoki przy kręceniu kierownicą

Post autor: szuszek83 » 04 cze 2009, 21:39

witam!
mam taki problem, niedawno wymienilem w mojej v6-ce zawieszenie do czeku szykowalem sie od dawna, tzu przed wymiana zaczelo mi pukac, okazalo sie ze to lacznik stabilizatora, obecnie wymienilem ww. laczniki, tyleje na wahaczach, sworznie wahaczy, amorki i poduchy na amorkach, i pojawil sie taki dzwiek-brzdęk, przy kreceniu kierownica w prawo i lewo, jak stoje i jak jade, oczuwalne na kierownicy, a dzwiek tak jakby przeskoki sprezyny, ale po sprawdzeniu skad dzwiek dochodzi, to dobiega z nad silnika, a w kabinie jest slyszalny najbardziej, nie jest to pukanie ani trzaszczenie, przewertowalem przystkie tematy na forum i nic nie pasuje do moich objawow, a jest to bardzo wkurzajace, moze ktos cos poradzi, nie wymienilem jedynie drazkow, ale bylem na sutawieniu zbieznosci, powiedzieli ze to poduszki, wymienilem na nowe boge, no dzwiek pozostal, czy moze to podchodzic cos pod maglownice lub wspomaganie? prosze o jakakolwiek informacje:) z gory dziekuje...

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 05 cze 2009, 10:16

Zwróć uwagę na połączenie siłownika maglownicy z drążkami kierowniczymi.

U mnie takie objawy pojawiły się po wymianie osłony na maglownicy.
Pamiętam że wku....... mnie to na maxa.

szuszek83

Post autor: szuszek83 » 07 cze 2009, 09:57

no i okazało sie, luzny amorek byl, jego srednica byla mniejsza, niz macperson i przez to roznosily sie przeskoki po calym drązku kierowniczym, amorki usztywnione i mozna sie cieszyc bezstukową, bez zadnego skrzypienia, cicha i przyjemna jazda :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl