Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3] Obniżenie -60/40 i przegląd

Awatar użytkownika
jaco80
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 709
Rejestracja: 01 kwie 2010, 22:11
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: jaco80 » 24 gru 2010, 13:15

Sorry, ale jeśli ktoś pisze że nie można na tym wjechać na podnośnik u oponiarza, to raczej nie nazwę tego "praktycznym". Na tej właśnie podstawie wywnioskowałem że to niepraktyczne i stąd moje pytanie. Kojak mi odpowiedział grzecznie i git. I nie rozumiem Niki, czemu masz jakieś "ale" do mnie. Rozumiem że skoro nie mam gleby, to już nie mogę na ten temat nic napisać, ani się spytać? Z takim podejściem to chyba forum nie miałoby sensu.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 24 gru 2010, 13:19

ale my piszemy przeciez ze da sie wjechac wiec wciaz nie widze tej nie praktycznosci...

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 24 gru 2010, 14:44

Ja także nie widzę żadnej niepraktyczności bo dla chcącego nic trudnego... ;-) Jeżeli ktoś decyduje się na glebę to chyba nie z tego powodu zeby lepiej pokonywać przeszkody czy coś podobnego tylko po to by autko lepiej się prezentowało i prowadziło. :->

jaco80, nie mam żadnego ale do Ciebie tylko czasem irytują mnie odpowiedzi w stylu a po co to, to za niskie, nie da się wjechać itp itd. Prosta odpowiedź jeden lubi to drugi lubi tamto a nikt nikomu nie narzuca co ma ze swoim autem robić... ;-)

<piwo>

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 24 gru 2010, 15:12

jaco80, dodatkowo znajdzie sie 5-ciu takich jak Ty i wmowia jednemu czy drugiemu i juz mamy mniej ladnie porobionych aut :/
pisze o tym z doswiadczenia bo mnie namawiano pol roku na glebe a bylem wiekszym pesymista niz Ty, ze jest to nie praktyczne i wogole... jak mi kumple zalozyli pierwsza glebe to powiedzieli ze za pol roku uznam ze jest za nisko, po poltora roku kupuje gwinta zeby szurac podloga...

Awatar użytkownika
jaco80
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 709
Rejestracja: 01 kwie 2010, 22:11
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: jaco80 » 24 gru 2010, 16:06

Panowie ale ja tego nie neguję przecież. Zadałem pytanie na podstawie postu o problemach z wjazdem na podnośnik. Skoro jednak twierdzicie że nie ma z tym problemów, to i nie ma sprawy. Nie pisałem nic w stylu "gleba jest be" itd. Co kto lubi, mi się np w tego typu autach nie podoba wizualnie gleba. Wiadomo, kwestia gustu.I akurat dla mnie byłaby niepraktyczna ze względu na podjazd, parkowanie, stan naszych dróg itd. Ale to wyłącznie moje zdanie i nie mam zamiaru nikogo odwodzić od gleby. Luz i peace. I może skończmy już bo się offtop robi. :-D Pozdrawiam fanów gleby :-)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 24 gru 2010, 16:09

jaco80 pisze:Pozdrawiam fanów gleby
serdecznie dziekuje ;] i ciesze sie ze sprawa wyjasniona bez konfliktowo ;]

Awatar użytkownika
kojak666
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 360
Rejestracja: 12 lip 2008, 22:38
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: kojak666 » 24 gru 2010, 16:12

Dokładnie znam gości którzy nie wyobrażają sobie jazdy za normalnym zawieszeniu pierwsze co kupują po zmianie auta to glebę, jeden typ jeździł miesiąc czasu nie wytrzymał obniżył jak się go zapytałem dlaczego, to mi odpowiedział "stary nie da się jeździć na normalnym zawieszeniu"... to jest mój 3 komplet sprężyn i mam zamiar go w końcu założyć bo jak patrzę na swoje auto to wygląda jak wóz drabiniasty a zarazem ohydnie :-?

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 24 gru 2010, 16:13

jaco80 pisze: Pozdrawiam fanów gleby :-)
dzięki i wzajemnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
KaZi_2005
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 893
Rejestracja: 11 kwie 2009, 08:41
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: KaZi_2005 » 24 gru 2010, 20:25

wracając do tematu, spokonie da rade, na gwincie wjechałem na rolki i bylo spoko.
No ale na podnośnik już był problem, co wcale nie znaczy że nie do wykonania.
Zmienili gumy na podnosniku na bardziej płaskie i unieśli zwykłym lewarkiem żeby postawić na tych "łapach" od podnośnika i poszła coupeta do góry :)
Dla chcącego nic trudnego

Awatar użytkownika
Lucazzz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2239
Rejestracja: 11 maja 2009, 17:35
Lokalizacja: Kraków/ WSW

Post autor: Lucazzz » 24 gru 2010, 22:58

jaco80 pisze:Panowie ale ja tego nie neguję przecież. Zadałem pytanie na podstawie postu o problemach z wjazdem na podnośnik. Skoro jednak twierdzicie że nie ma z tym problemów, to i nie ma sprawy. Nie pisałem nic w stylu "gleba jest be" itd. Co kto lubi, mi się np w tego typu autach nie podoba wizualnie gleba. Wiadomo, kwestia gustu.I akurat dla mnie byłaby niepraktyczna ze względu na podjazd, parkowanie, stan naszych dróg itd. Ale to wyłącznie moje zdanie i nie mam zamiaru nikogo odwodzić od gleby. Luz i peace. I może skończmy już bo się offtop robi. Pozdrawiam fanów gleby
wjechac sie da, nawet na sporej glebie. ale ja juz nie probuje. jade do wulkanizatora i nie obchodzi mnie jak on mi zmieni te koła. moze to robic nawet na recznej windzie, i przy pomocy 3 łyzek do sciagania opon. płace, i wymagam zeby opony wymienili. nawet jak bedzie musial mi audi na CH***u podniesc.
nowicjusz przy glebie zawsze znajdzie minusy. jak ktos wczesniej "wskakiwał" na prog zwalniajacy to teraz nie po jego mysli bedzie zwalnianie praktycznie do zera zeby przejechac. czy chociazby wjazd do garazu.... nowicjuszowi wiele bedzie przeszkadzalo. ale wszystkiego mozna sie nauczyc, i przyzwyczaic.
KaZi_2005 pisze:Dla chcącego nic trudnego
Dokładnie.... <ok>
dziekuje, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jaco80
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 709
Rejestracja: 01 kwie 2010, 22:11
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: jaco80 » 25 gru 2010, 15:59

Spoko doskonale Was rozumiem. Kwesta gustu. Ale również są ludzie którym gleba się zupełnie nie podoba w tego typu autach (mam na myśli np B3 90km) Kojak pisał że dla niego B3 w standardzie wygląda ohydnie, ma prawo kwestia gustu. Dla mnie sprawa ma się z kolei odwrotnie. :-)

Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

Post autor: dydo85 » 25 gru 2010, 16:17

mnie sie pan diagnosta zawsze pyta czy chce wjezdzac ;-) wiec zawsze korzystam :-P

spnsr
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 214
Rejestracja: 10 wrz 2009, 13:38
Lokalizacja: Tychy

Post autor: spnsr » 26 gru 2010, 00:07

jaco80, dla mnie B3 w standardzie tez nie wyglada za pieknie xd Gleba to podstawa :) Wyglad, jazda, super! w nowym aucie pierwsza rzecza ktora bym zrezal to wlasnie zawieszenie :) kwestia gustu, z jazdy na glebie trzeba sie cieszyc ze tak powiem :) nie da sie przeskoczyc nad progami itp :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga