Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi B3 1.6 TD Intercooler SB -> " R.I.P. " :(

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
bieniek1984
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 446
Rejestracja: 07 lip 2007, 14:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: bieniek1984 » 18 gru 2008, 07:19

Piękna - kolor identyczny jak mój i silinik też tylko ja nie mam ABS :/

[ Dodano: 2008-12-18, 07:25 ]
tylko, że moja ma el. lusterka i obrotek w standardzie :p

[ Dodano: 2008-12-18, 07:28 ]
Henry jak będziesz miał czas to może wpadniesz na mały spocik w Elblągu 28.12.2008 tu masz link viewtopic.php?t=23967

Awatar użytkownika
krisPrG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 524
Rejestracja: 09 lis 2007, 23:59
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: krisPrG » 18 gru 2008, 17:56

no gratki za prace nad obrotkiem, czekamy na kolejne info z postępem prac :-D

Awatar użytkownika
maciex
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 109
Rejestracja: 08 wrz 2008, 11:30
Imię: Maciek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 AAD+lpg
Lokalizacja: Konin

Post autor: maciex » 18 gru 2008, 18:37

Haha wiesz czemu ginie bo to kawałek drogi mało ktora ma wszystko hieny dopadają szybko bedzie dobrze powodzenia w szykowaniu <ok>

Henry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Henry » 18 gru 2008, 20:52

krisPrG spokojnie na razie niunia jest bezawaryjna i wszystko gra jak powinno, a co do upiększania Audi i nowych bajerach to jest to bardzo żmudny proces gdyż mam rodzinę na utrzymaniu :-P , może za parę lat sam się przekonasz jak to jest z rodziną na utrzymaniu, trzeba wybierać albo fajne Audi jedyne w swoim rodzaju albo szczęśliwa rodzina, ale spokojnie powoli Audi będzie coraz piękniejsze <ok>

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 18 gru 2008, 21:03

... No widać że mody z głową :mrgreen:
Ringi dodały urody i odświeżyły wnętrze :mrgreen:
... Obrotomierz pierwsza klasa <ok>

Ja bym zostawił kierunki pomarańczowe teraz taka moda na cult styl :mrgreen:

... A jakieś mody dotyczące SB chodzą po głowie czy silnik ma być igła i seria :?:

Powodzenia w dalszych modach gdyż widać iż są robione z głową <piwo>

Henry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Henry » 18 gru 2008, 21:46

Co do silnika mody będą, ale zanim nastąpią najpierw trzeba będzie zrobić kapitalny remont tak przymierzam się w wakacje podczas urlopu, chyba że żona postanowi przeznaczyć odłożone pieniądze na coś innego to wtedy na przyszłe wakacje na bank, przede wszystkim będę musiał poprawić smarowanie pomiędzy tłokiem a tuleja cylindryczną, będę chciał wstawić nowe tłoki po I szlifie, wujek mojego szwagra profesjonalnie mi schonuje tuleje ( będą minimalnie większe rysy od chonowania w których zawsze będzie olej ) tak żeby po dopaleni silnika max op 1 godz. chodzenia na wolnych obrotach wszystko już było ładnie dotarte i można było śmigać na maxa, tak zresztą zrobił mi silnik do Renówki. A do dopiero ja silnik będzie jak nowy wtedy zwiększę ciśnienie doładowania do 1.2 bara i zmodyfikuje LDA nie chce teraz tego robić gdyż nie znam na 100% kondycji mojego silnika, ogólnie nie mogę narzekać wszystko ok poza pocącym się zimeringiem na wale i wałku rozrządu oraz minimalnym luzie poprzecznym na wirniku Turbiny wszystko jest ok. Odpala normalnie nawet jak jest mróz, nie kopci, ma swoją moc i wozi moja rodzinkę :-P

Audi ma mi jeszcze służyć minimum 4 lata do czasu aż spłacę kredyty na wykończenie domu, więc z chęcią w miarę możliwości finansowych doprowadzę je do stanu idealnego i dodam parę zabawek, tak najbardziej mażą mi się elektryczne szyby x 4 i szyberdach.

Miałem możliwość mieć B3 z 1.6TD - SB na full wypasie z pełna elektryką, klima, ABS i fotelami Recaro ale miała zajechany silnik palący litry oleju a facet cenił się za nią 7 tyś. więc powiedziałem mu że tyle mu dam jak zrobi kapitalke silnika w warsztacie który ja wskaże, a on powiedział że silnik jest 2 miesiące po niemieckiej kapitalce :shock: więc nie drążyłem tematu i pojechałem 50km dalej po moje obecne Audi i nie żałuje.

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 18 gru 2008, 21:50

Henry pisze:Co do silnika mody będą, ale zanim nastąpią najpierw trzeba będzie zrobić kapitalny remont tak przymierzam się w wakacje podczas urlopu, chyba że żona postanowi przeznaczyć odłożone pieniądze na coś innego to wtedy na przyszłe wakacje na bank, przede wszystkim będę musiał poprawić smarowanie pomiędzy tłokiem a tuleja cylindryczną, będę chciał wstawić nowe tłoki po I szlifie, wujek mojego szwagra profesjonalnie mi schonuje tuleje ( będą minimalnie większe rysy od chonowania w których zawsze będzie olej ) tak żeby po dopaleni silnika max op 1 godz. chodzenia na wolnych obrotach wszystko już było ładnie dotarte i można było śmigać na maxa, tak zresztą zrobił mi silnik do Renówki. A do dopiero ja silnik będzie jak nowy wtedy zwiększę ciśnienie doładowania do 1.2 bara i zmodyfikuje LDA nie chce teraz tego robić gdyż nie znam na 100% kondycji mojego silnika, ogólnie nie mogę narzekać wszystko ok poza pocącym się zimeringiem na wale i wałku rozrządu oraz minimalnym luzie poprzecznym na wirniku Turbiny wszystko jest ok. Odpala normalnie nawet jak jest mróz, nie kopci, ma swoją moc i wozi moja rodzinkę :-P

Audi ma mi jeszcze służyć minimum 4 lata do czasu aż spłacę kredyty na wykończenie domu, więc z chęcią w miarę możliwości finansowych doprowadzę je do stanu idealnego i dodam parę zabawek, tak najbardziej mażą mi się elektryczne szyby x 4 i szyberdach.

Miałem możliwość mieć B3 z 1.6TD - SB na full wypasie z pełna elektryką, klima, ABS i fotelami Recaro ale miała zajechany silnik palący litry oleju a facet cenił się za nią 7 tyś. więc powiedziałem mu że tyle mu dam jak zrobi kapitalke silnika w warsztacie który ja wskaże, a on powiedział że silnik jest 2 miesiące po niemieckiej kapitalce :shock: więc nie drążyłem tematu i pojechałem 50km dalej po moje obecne Audi i nie żałuje.
... Kolega się tu nam wypocił :mrgreen:
Cuż ja mogę w tym momencie rzec, Trzymam kciuki aby Twoje Plany wypaliły <ok>

Awatar użytkownika
bieniek1984
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 446
Rejestracja: 07 lip 2007, 14:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: bieniek1984 » 19 gru 2008, 08:01

Henry, wiem o ktorym mowisz Audi to te co bylo na allegro ??? takie brązowy metalik ??? Ładna byla. Ale ten kolor jaki mamy jest swietny wiec nie ma czego zalowac a za 7 tys to już dużo za B3 nawet na full-u.

Henry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Henry » 19 gru 2008, 09:29

Nie te Audi akurat było na allegro ale we wrześniu bez zdjęcia i tak zadzwoniłem od niechcenia a facet że wszystko w bdb. stanie zero wkładu zreszta tak jak wszyscy wprawie mówią.

Awatar użytkownika
bieniek1984
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 446
Rejestracja: 07 lip 2007, 14:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: bieniek1984 » 19 gru 2008, 19:33

dokladnie tak i jeszcze, że babcia jeździła z dziadkiem hehe

Henry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Henry » 11 kwie 2009, 21:51

Mały UP

Mój nowy nabytek za flaszkę od wujka :mrgreen: i od razu lepiej 8-)

Miałem już wcześniej jedną, ale kasa była potrzebna na nowe oponki do Niuni.

Jak dobrze pójdzie to niedługo będą jeszcze soczewki od S2 8-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
krisPrG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 524
Rejestracja: 09 lis 2007, 23:59
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: krisPrG » 12 kwie 2009, 00:06

nono, nice :mrgreen:
muszę do ciebie wpaść i oblukać jak to się prezentuje :mrgreen: :-P

Adriano80b4 (współczuje)

Post autor: Adriano80b4 (współczuje) » 12 kwie 2009, 01:54

ładne audi masz tylko jakoś nie siada mi ta kiera. ale ważne Że jest audi <ok>

Henry
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Henry » 12 kwie 2009, 12:50

Adriano80b4, nie którzy szukają tej kiery nawet i 2 lata jest to taki mały rarytasik i lepiej się ją trzyma niż ori :-P Mnie się bardzo podoba.

Mario26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 88
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:27
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mario26 » 08 lip 2009, 17:00

dobrze ze to nie bezynka bo juz ma troszke kiloskow nabite

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga